Gym Wars Games

Různé workoutové cvičení je fenoménem poslední doby, dá se tak cvičit téměř všude. V parku, na hřišti, doma v obýváku, v tělocvičně nebo v nejrůznějších gymech. SPORT 5 se stal partnerem zcela unikátní soutěže Gym Wars.

Gym Wars Games

Publikováno: 31.3.2017

Její princip je zcela jednoduchý. Každý den v ranních hodinách odvysíláme jednu výzvu, v sudém dni pro jednotlivce a v lichém pro týmy. Úkolem diváků, chcete-li soutěžících je tuto výzvu přijmout, zvládnout ji a požadovanou sérii cviků nahrát na facebookový profil Gym Wars.

“Aby mohlo být video ohodnoceno musí být nahráno takzvaně na jedno jetí to znamená bez střihů, protože jedním z kritérií je čas, za který výzvu soutěžící zvládnou.” dodává jeden z organizátorů Jiří Cimler. “Po třech týdnech se vždy výzva změní. Výzvy připravují samotné gymy a to bude tím správným kořením, zároveň se vyvarujeme možným sporům o náročnosti nebo směřování tohoto klání.”

V každé výzvě se bude vyhodnocovat 10 nejlepších mužských a ženských časů. Tím si připíší body do dlouhodobé tabulky jednotlivců, tak zároveň získají body pro svůj GYM/tým. Úvodní „mobilizační“ nultý ročník končí koncem měsíce června 2017. Vrcholem pak bude finálové klání Gym Wars Games, kde si budou moci všichni soutěžící poměřit své dovednosti a síly tváří v tvář. Více informací naleznete na Facebooku nebo na stránkách SPORT 5. Začínáme vysílat již 3. dubna 2017 a pro ty co výzvu nestihnou, mohou ji zhlédnout v archivu pořadu.

TAK CO, ZVLÁDNETE I VY TUTO VÝZVU?

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Beckhäuser zakončí letošní spanilou jízdu v Monze Beckhäuser zakončí letošní spanilou jízdu v Monze

Pořad pro talentované zpěváky startuje! Tak UKAŽ SE! Pořad pro talentované zpěváky startuje! Tak UKAŽ SE!

Buggyra si ve Španělsku dojela pro vysněný double Buggyra si ve Španělsku dojela pro vysněný double

Znojmo v pátek vyzve vedoucí Vídeň. Přímý přenos na SPORT 5! Znojmo v pátek vyzve vedoucí Vídeň. Přímý přenos na SPORT 5!

Ekström udělal ve Spielbergu výrazný krok k mistrovskému titulu Ekström udělal ve Spielbergu výrazný krok k mistrovskému titulu

Povedený Beckhäuserův víkend na Sachsenringu Povedený Beckhäuserův víkend na Sachsenringu

Video: Český tým Lotus v USA nakročil k titulu Video: Český tým Lotus v USA nakročil k titulu

Hokejová soutěž EBEL se vrací! Orli Znojmo živě na SPORT 5! Hokejová soutěž EBEL se vrací! Orli Znojmo živě na SPORT 5!

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace