Hokejová soutěž EBEL se vrací! Orli Znojmo živě na SPORT 5!

Hokejová soutěž EBEL se vrací na SPORT 5! Znojemští Orli 24. září vyzvou v rámci šestého kola na svém ledě navrátilce z KHL chotvatský tým Medveščak Záhřeb. Utkání vám na SPORT 5 nabídneme v přímém přenosu. Začínáme v 17:25.

Hokejová soutěž EBEL se vrací! Orli Znojmo živě na SPORT 5!

Publikováno: 12.9.2017

Hokejová soutěž EBEL se na SPORT 5 objevila naposledy v sezoně 2015/2016, kdy Znojmo dokráčelo až do finále, ve kterém nestačilo na Salzburg. V minulé sezoně Orlům skončila sezona už ve čtvrtfinále. Letos by Jihomoravané pod vedením trenéra Romana Šimíčka chtěli opět dokráčet co nejdál. Nejdřív je ale důležité postoupit do vyřazovacích bojů a k tomu bude potřeba pravidelně sbírat body v základní části.

Na SPORT 5 se můžete na podzim roku 2017 těšit minimálně na dva přímé přenosy z mezinárodní soutěže EBEL. První je na programu 24. září v 17:25, kdy Znojmo vyzve Záhřeb a druhý 6. října v 18:25 s Vídní. O dalších případných přímých přenosech ze Znojma nadále jednáme a v případě dohody o nich budeme informovat na webových stránkách.

Mohlo by vás zajímat

Beckhäuser zakončí letošní spanilou jízdu v Monze Beckhäuser zakončí letošní spanilou jízdu v Monze

Pořad pro talentované zpěváky startuje! Tak UKAŽ SE! Pořad pro talentované zpěváky startuje! Tak UKAŽ SE!

Buggyra si ve Španělsku dojela pro vysněný double Buggyra si ve Španělsku dojela pro vysněný double

Znojmo v pátek vyzve vedoucí Vídeň. Přímý přenos na SPORT 5! Znojmo v pátek vyzve vedoucí Vídeň. Přímý přenos na SPORT 5!

Ekström udělal ve Spielbergu výrazný krok k mistrovskému titulu Ekström udělal ve Spielbergu výrazný krok k mistrovskému titulu

Povedený Beckhäuserův víkend na Sachsenringu Povedený Beckhäuserův víkend na Sachsenringu

Video: Český tým Lotus v USA nakročil k titulu Video: Český tým Lotus v USA nakročil k titulu

Lacko v Mostě navýšil vedení v mistrovství Evropy tahačů! Lacko v Mostě navýšil vedení v mistrovství Evropy tahačů!

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace