Lacko v Mostě navýšil vedení v mistrovství Evropy tahačů!

První zářijový víkend na autodromu v Mostě patřil tahačům. Šestou zastávkou tam totiž pokračoval evropský truckový šampionát. Před závodem v Mostě vévodil celkovému hodnocení mistrovství Evropy český pilot Adam Lacko. Jeho stáj Buggyra Racing zase kralovala Poháru konstruktérů.

Lacko v Mostě navýšil vedení v mistrovství Evropy tahačů!

Publikováno: 5.9.2017

Na domácí půdě tak chtěla před skvělými fanoušky, kterých o víkendu do mosteckého areálu zavítalo skoro 100 tisíc, přidat další důležité body v cestě za vítěztvím, jak v celkovém hodnocení, tak v poháru konstruktérů.
A čeští příznivci tahačů mohli být po víkendu spokojení. Adam Lacko vybojoval první závodní den druhé a čtvrté místo. V neděli pak přidal vítězství a jednou dojel sedmý. Vedení v šampionátu tak navýšil na 60 bodů.
Jeho týmový kolega David Vršecký o víkendu zazanamenal nejlepší výsledek v posledním závodě, kdy skončil druhý. K tomu přidal jedno páté, šesté a sedmé místo. Svými body tak týmu Buggyra Racing pomohl navýšit náskok ve vedení v Poháru konstruktérů.

Mohlo by vás zajímat

Beckhäuser zakončí letošní spanilou jízdu v Monze Beckhäuser zakončí letošní spanilou jízdu v Monze

Pořad pro talentované zpěváky startuje! Tak UKAŽ SE! Pořad pro talentované zpěváky startuje! Tak UKAŽ SE!

Buggyra si ve Španělsku dojela pro vysněný double Buggyra si ve Španělsku dojela pro vysněný double

Znojmo v pátek vyzve vedoucí Vídeň. Přímý přenos na SPORT 5! Znojmo v pátek vyzve vedoucí Vídeň. Přímý přenos na SPORT 5!

Ekström udělal ve Spielbergu výrazný krok k mistrovskému titulu Ekström udělal ve Spielbergu výrazný krok k mistrovskému titulu

Povedený Beckhäuserův víkend na Sachsenringu Povedený Beckhäuserův víkend na Sachsenringu

Video: Český tým Lotus v USA nakročil k titulu Video: Český tým Lotus v USA nakročil k titulu

Hokejová soutěž EBEL se vrací! Orli Znojmo živě na SPORT 5! Hokejová soutěž EBEL se vrací! Orli Znojmo živě na SPORT 5!

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace