Nultý ročník Gym Wars spěje do finále

Kvalifikační kola projektu GYM WARS, souboje gymů ve workoutových výzvách, jsou u konce a kýžený finálový event se blíží. V rámci celé kvalifikace bylo vyhlášeno a odvysíláno celkem 8 výzev. Z nichž 4 byly pro jednotlivce a 4 pro dvou či tříčlenné týmy. Nultého ročníku projektu, který se SPORT 5 spolupořádal kralupský gym GLADIATOR TRANING, se zúčastnilo celkem 7 gymů.

Nultý ročník Gym Wars spěje do finále

Publikováno: 28.7.2017

Ze všech účastníků se na finálové klání kvalifikovalo 8 nejlepších mužů, žen a týmů. Nejlepším mužem se stal Tadeáš Vítek z PREDATOR WORKOUT POČÁTKY, nejlepší ženou Eliška Růžičková z benešovského CROSSGYM a nejlepším týmem duo Tadeáš Vítek a Martin Janoušek opět z Počátků. Celkovým vítězem kvalifikace se pak stal opět CROSSGYM, který do bohů nasadil i nejvíce bojovníků a bojovnic.


Finálové GYM WARS GAMES se uskuteční 9.9.2017 v Kralupech nad Vltavou a my tam s kamerou rozhodně nebudeme chybět. A co účastníky bude čekat ? Utkají se celkem ve třech WODech (workout of the day neboli série cviků). První WOD bude víceméně statický, v druhý bude formou dráhy alá známé Crossfit Games a třetí bude překážkový závod GLADIATOR CHALLENGE, kde na trase 2,5 km si pořadatelé připravili pro závodníky nejenom z projektu GYM WARS přes 25 překážek. Celkový vítěz pak bude určen na základě součtu všech tří WOD.


Bude také představen a prezentován model oficiálního prvního ročníku GYM WARS, který začne v říjnu 2017 a bude osvěžen hned o několik novinek. Aktuálně můžeme prozradit, že se chystáme do jednotlivých výzev více zapojit i běh, abychom se více přiblížili realitě OCR závodů a oslovili tak širší spektrum účastníků projektu.

Takže 9.9. všichni do Kralup. Rozhodně Vás to bude bolet a opět Vám pěkně naložíme !!

Mohlo by vás zajímat

Beckhäuser zakončí letošní spanilou jízdu v Monze Beckhäuser zakončí letošní spanilou jízdu v Monze

Pořad pro talentované zpěváky startuje! Tak UKAŽ SE! Pořad pro talentované zpěváky startuje! Tak UKAŽ SE!

Buggyra si ve Španělsku dojela pro vysněný double Buggyra si ve Španělsku dojela pro vysněný double

Znojmo v pátek vyzve vedoucí Vídeň. Přímý přenos na SPORT 5! Znojmo v pátek vyzve vedoucí Vídeň. Přímý přenos na SPORT 5!

Ekström udělal ve Spielbergu výrazný krok k mistrovskému titulu Ekström udělal ve Spielbergu výrazný krok k mistrovskému titulu

Povedený Beckhäuserův víkend na Sachsenringu Povedený Beckhäuserův víkend na Sachsenringu

Video: Český tým Lotus v USA nakročil k titulu Video: Český tým Lotus v USA nakročil k titulu

Hokejová soutěž EBEL se vrací! Orli Znojmo živě na SPORT 5! Hokejová soutěž EBEL se vrací! Orli Znojmo živě na SPORT 5!

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace