Wow, to bude nářez! Seznamte se s Corvette C7 ZR1

Jestli jste si někdy mysleli, že vás ve světě aut nemůže nic překvapit, tak se podívejte na tohoto mazlíčka, který byl nedávno testován na německém Nürburgringu. Mercedes, Porsche nebo McLaren momentálně nenabízejí nic tak vzrušujícího a dokonalého jako je Corvette C7 ZR1.

Wow, to bude nářez! Seznamte se s Corvette C7 ZR1

Publikováno: 22.8.2017

Jedním slovem neuvěřitelná. Taková je nová Corvette, kterou by mělo pohánět 750 koní. Nemůže se jí tak rovnat ani například jinak úchvatná Pagani Huayra (720 koní) či nejnovější Aventador SuperVeloce (740 koní). Lamborghini se sice blíží, ale to nestačí. Takže snad jen Ferrari F12tdf se 769 koňskými silami si může vesele zařechtat. Nicméně, nová Corvette by měla být nabízena jak v coupe, tak i jako kabrilolet. Na výběr podle všeho bude mezi sedmirychlostní převodovkou Tremec a osmirychlostní automatikou GM. K dispozici má být i ručně nastavitelné křídlo, které je prý přesně takové, ale zapadlo do dokonalosti nového vozu.

Co se týká ceny, zatím je vše zahaleno rouškou tajemství stejně, jako některé další detaily. Některé spekulace však mluví o 135 tisících dolarech. Což je možné a dojde se k tomu několika „tajemnými“ matematickými úkony. Novinka bude jistě dražší než model z roku 2013, který začínal na 113 tisících dolarech. Pak si vezměte Ferrari F12 Berlinetta za 323 745 dolarů a tdf za 490 tisíc dolarů. Průměr je 406 873 dolarů. Vydělte to to třemi, což je korekční faktor, který se obvykle používá, když Chevy kombinuje výkon Ferrari s každodenní hodnotou. To tedy znamená 135 624 dolarů jako spodní hranice pro C7. Bude to tak? Rozhodně se máme na co těšit!

Foto: Facebook

Mohlo by vás zajímat

Beckhäuser zakončí letošní spanilou jízdu v Monze Beckhäuser zakončí letošní spanilou jízdu v Monze

Pořad pro talentované zpěváky startuje! Tak UKAŽ SE! Pořad pro talentované zpěváky startuje! Tak UKAŽ SE!

Buggyra si ve Španělsku dojela pro vysněný double Buggyra si ve Španělsku dojela pro vysněný double

Znojmo v pátek vyzve vedoucí Vídeň. Přímý přenos na SPORT 5! Znojmo v pátek vyzve vedoucí Vídeň. Přímý přenos na SPORT 5!

Ekström udělal ve Spielbergu výrazný krok k mistrovskému titulu Ekström udělal ve Spielbergu výrazný krok k mistrovskému titulu

Povedený Beckhäuserův víkend na Sachsenringu Povedený Beckhäuserův víkend na Sachsenringu

Video: Český tým Lotus v USA nakročil k titulu Video: Český tým Lotus v USA nakročil k titulu

Hokejová soutěž EBEL se vrací! Orli Znojmo živě na SPORT 5! Hokejová soutěž EBEL se vrací! Orli Znojmo živě na SPORT 5!

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace