Beckhäuser zakončí letošní spanilou jízdu v Monze

Seriál vozů formule 4 spěje ke svému závěru. Jezdce čeká posladní podnik v italské Monze, na start se postaví i překvapení sezóny Tom Beckhäuser. Osmnáctiletý mladíček z Klecan u Prahy na sebe upoutal pozornost doslova celého motoristického světa.

Beckhäuser zakončí letošní spanilou jízdu v Monze

Publikováno: 20.10.2017

Ještě před pár měsíci jeho jméno znalo možná pár zasvěcených, pokud vůbec. Tom však udělal obrovský kus práce a posunul se kupředu mílovými kroky. Ve své první sezóně v monopostu a v podstatě za volantem jakéhokoli rychlého vozu dokázal, že se s ním bude muset počítat. Vždyť do té doby měl za sebou jen pár amatérských závodů ve Fordu Fiesta. A najednou se mezi nejlepšími jezdci seriálu Formule 4 umisťoval dokonce i na „bedně“ mezi nováčky! Prakticky z nuly je to obrovský progres.

Během nadcházejícího víkendu ho v italské Monze čeká poslední závod této sezóny, kterou o sobě dal vědět a i odborníci ho začali vnímat jako plnohodnotného člena motoristické rodiny. Je v podstatě jedno, jak to na slavném okruhu dopadne. I kdyby Tom skončil poslední nebo vůbec nedojel do cíle, předchozí úspěchy už mu nikdo nevezme. Do dalších sezón je tak rozhodně na čem stavět.

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace