Chystáme nový magazín ze světa Driftu. Socka Drift od prosince na SPORT 5!

Postavit Drift speciál a absolvovat sezonu v seriálu Czech Drift Series za 100 000 korun? Lidem okolo projektu Socka drift se to povedlo. A když se něco daří, byla by škoda v tom nepokračovat.

Chystáme nový magazín ze světa Driftu. Socka Drift od prosince na SPORT 5!

Publikováno: 16.11.2016

Projekt Socka Drift má za sebou první rok. Za neuvěřitelných sto tisíc korun se povedlo koupit a přestavět BMW e36 a odjet s ním oblíbenou českou sérii. Do konce roku 2016 se tak můžete těšit na dvě reportáže, věnované letošní sezoně. 

Ovšem od ledna čeká na tým Socka projektu nová výzva s podtitulem pořádný Japonec. V roce 2017 tak budeme mapovat, jak taková přestavba vozu na drift speciál probíhá. V novém pravidelném magazínu Socka Drift se tak můžete těšit nejen na závody v driftu, ale také na pohled do zákulisí světa spálených pneumatik.  Zjistíte tak, s čím vším se musejí týmy popasovat, když se chtějí účastnit závodů Czech Drift Series. Nový magazín Socka Drift startuje na SPORT 5 pátého prosince.

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Nový český talent pro formuli 1? Na okruzích se snaží prosadit Tom Beckhäuser Nový český talent pro formuli 1? Na okruzích se snaží prosadit Tom Beckhäuser

SPORT 5 už pět let vysílá z Prahy SPORT 5 už pět let vysílá z Prahy

Mistrovství Evropy v cheerleadingu živě na webu SPORT 5! Mistrovství Evropy v cheerleadingu živě na webu SPORT 5!

Drone Champions League se vrací! Drone Champions League se vrací!

Vyhraje Hutník svůj 100. profi zápas? Vyhraje Hutník svůj 100. profi zápas?

Gym Wars Games Gym Wars Games

Roller Coaster Cup 2017 živě na webu SPORT 5! Roller Coaster Cup 2017 živě na webu SPORT 5!

Mitas Superior dojel 4. etapu Cape Epic opět na 17. místě Mitas Superior dojel 4. etapu Cape Epic opět na 17. místě

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace