Chystáme nový magazín ze světa Driftu. Socka Drift od prosince na SPORT 5!

Postavit Drift speciál a absolvovat sezonu v seriálu Czech Drift Series za 100 000 korun? Lidem okolo projektu Socka drift se to povedlo. A když se něco daří, byla by škoda v tom nepokračovat.

Chystáme nový magazín ze světa Driftu. Socka Drift od prosince na SPORT 5!

Publikováno: 16.11.2016

Projekt Socka Drift má za sebou první rok. Za neuvěřitelných sto tisíc korun se povedlo koupit a přestavět BMW e36 a odjet s ním oblíbenou českou sérii. Do konce roku 2016 se tak můžete těšit na dvě reportáže, věnované letošní sezoně. 

Ovšem od ledna čeká na tým Socka projektu nová výzva s podtitulem pořádný Japonec. V roce 2017 tak budeme mapovat, jak taková přestavba vozu na drift speciál probíhá. V novém pravidelném magazínu Socka Drift se tak můžete těšit nejen na závody v driftu, ale také na pohled do zákulisí světa spálených pneumatik.  Zjistíte tak, s čím vším se musejí týmy popasovat, když se chtějí účastnit závodů Czech Drift Series. Nový magazín Socka Drift startuje na SPORT 5 pátého prosince.

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace