Finále Českého poháru v hokejbalu v přímém přenosu na SPORT 5!

Hokejbalová CCM extraliga už zná svého nového mistra. Double mohou v tomto roce získat hokejbalisté HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice, kteří ovládli tuzemskou soutěž. Východočeši budou bojovat i v Českém poháru, který se odehraje od 25.-26.6.2016 v českobudějovické Budvar aréně.

Finále Českého poháru v hokejbalu v přímém přenosu na SPORT 5!

Publikováno: 20.6.2016

V letošním ročníku Českého poháru bude o trofej bojovat celkem třináct týmů. Všechny celky byly rozlosovány do třech skupin, ze kterých se postupuje do play off. Českého poháru se zúčastní čtyři extraligové týmy a to mistři CCM extraligy HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice, HBC ENIFORM Třinec, TJ KOVO Praha a HBC Hradec Králové 1988.

Po úspěšném loňském zavedení nového formátu Českého poháru, který se výtečně podařilo zorganizovat v pardubické Tipsport aréně, se letos přistoupilo ke stejnému modelu. Vše se odehraje o jednom víkendu na jednom místě a opět to bude ve velké aréně. Tentokrát hokejbalisté okusí plochu budějovické Budvar arény. Na diváky tedy čeká velká porce skvělého hokejbalu. Český pohár odstartuje v sobotu 25.6.2016 už od 8 hodin.

Finále Českého poháru bude odvysíláno na sportovním kanálu SPORT 5. Finále je časově naplánováno na neděli 26.6.2016 od 17 hodin. Tři nejlepší týmy si rozdělí poukazy v celkové hodnotě 45 tisíc korun od společnosti Střída sport.

Zde jsou skupiny Českého poháru:

 Skupina A:                                                     Skupina B:     

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice                 HBC Prachatice                    

HBC Hradec Králové 1988                           HBC Enviform Třinec

SK Suchdol nad Lužnicí                               HBC Tygři Mladá Boleslav

SK Pedagog České Budějovice                     Ježci Heřmanův Městec

SHC Opava

Skupina C:

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

TJ KOVO Praha

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace