Finále Českého poháru v hokejbalu v přímém přenosu na SPORT 5!

Hokejbalová CCM extraliga už zná svého nového mistra. Double mohou v tomto roce získat hokejbalisté HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice, kteří ovládli tuzemskou soutěž. Východočeši budou bojovat i v Českém poháru, který se odehraje od 25.-26.6.2016 v českobudějovické Budvar aréně.

Finále Českého poháru v hokejbalu v přímém přenosu na SPORT 5!

Publikováno: 20.6.2016

V letošním ročníku Českého poháru bude o trofej bojovat celkem třináct týmů. Všechny celky byly rozlosovány do třech skupin, ze kterých se postupuje do play off. Českého poháru se zúčastní čtyři extraligové týmy a to mistři CCM extraligy HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice, HBC ENIFORM Třinec, TJ KOVO Praha a HBC Hradec Králové 1988.

Po úspěšném loňském zavedení nového formátu Českého poháru, který se výtečně podařilo zorganizovat v pardubické Tipsport aréně, se letos přistoupilo ke stejnému modelu. Vše se odehraje o jednom víkendu na jednom místě a opět to bude ve velké aréně. Tentokrát hokejbalisté okusí plochu budějovické Budvar arény. Na diváky tedy čeká velká porce skvělého hokejbalu. Český pohár odstartuje v sobotu 25.6.2016 už od 8 hodin.

Finále Českého poháru bude odvysíláno na sportovním kanálu SPORT 5. Finále je časově naplánováno na neděli 26.6.2016 od 17 hodin. Tři nejlepší týmy si rozdělí poukazy v celkové hodnotě 45 tisíc korun od společnosti Střída sport.

Zde jsou skupiny Českého poháru:

 Skupina A:                                                     Skupina B:     

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice                 HBC Prachatice                    

HBC Hradec Králové 1988                           HBC Enviform Třinec

SK Suchdol nad Lužnicí                               HBC Tygři Mladá Boleslav

SK Pedagog České Budějovice                     Ježci Heřmanův Městec

SHC Opava

Skupina C:

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

TJ KOVO Praha

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Vyhraje Hutník svůj 100. profi zápas? Vyhraje Hutník svůj 100. profi zápas?

Gym Wars Games Gym Wars Games

Roller Coaster Cup 2017 živě na webu SPORT 5! Roller Coaster Cup 2017 živě na webu SPORT 5!

Mitas Superior dojel 4. etapu Cape Epic opět na 17. místě Mitas Superior dojel 4. etapu Cape Epic opět na 17. místě

Cape Epic se vrací! SPORT 5 opět přinese sestřihy i přímý přenos! Cape Epic se vrací! SPORT 5 opět přinese sestřihy i přímý přenos!

Chystáme nový magazín ze světa Driftu. Socka Drift od prosince na SPORT 5! Chystáme nový magazín ze světa Driftu. Socka Drift od prosince na SPORT 5!

Finále Generali CEE Cupu živě exklusivně na SPORT 5! Pražská Sparta vyzve brazilské Fluminense! Finále Generali CEE Cupu živě exklusivně na SPORT 5! Pražská Sparta vyzve brazilské Fluminense!

Malá ochutnávka. Světová šampionka ve snowboardingu Ester Ledecká v ZÓNĚ 5 Malá ochutnávka. Světová šampionka ve snowboardingu Ester Ledecká v ZÓNĚ 5

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace