Gym Wars Games

Různé workoutové cvičení je fenoménem poslední doby, dá se tak cvičit téměř všude. V parku, na hřišti, doma v obýváku, v tělocvičně nebo v nejrůznějších gymech. SPORT 5 se stal partnerem zcela unikátní soutěže Gym Wars.

Gym Wars Games

Publikováno: 31.3.2017

Její princip je zcela jednoduchý. Každý den v ranních hodinách odvysíláme jednu výzvu, v sudém dni pro jednotlivce a v lichém pro týmy. Úkolem diváků, chcete-li soutěžících je tuto výzvu přijmout, zvládnout ji a požadovanou sérii cviků nahrát na facebookový profil Gym Wars.

“Aby mohlo být video ohodnoceno musí být nahráno takzvaně na jedno jetí to znamená bez střihů, protože jedním z kritérií je čas, za který výzvu soutěžící zvládnou.” dodává jeden z organizátorů Jiří Cimler. “Po třech týdnech se vždy výzva změní. Výzvy připravují samotné gymy a to bude tím správným kořením, zároveň se vyvarujeme možným sporům o náročnosti nebo směřování tohoto klání.”

V každé výzvě se bude vyhodnocovat 10 nejlepších mužských a ženských časů. Tím si připíší body do dlouhodobé tabulky jednotlivců, tak zároveň získají body pro svůj GYM/tým. Úvodní „mobilizační“ nultý ročník končí koncem měsíce června 2017. Vrcholem pak bude finálové klání Gym Wars Games, kde si budou moci všichni soutěžící poměřit své dovednosti a síly tváří v tvář. Více informací naleznete na Facebooku nebo na stránkách SPORT 5. Začínáme vysílat již 3. dubna 2017 a pro ty co výzvu nestihnou, mohou ji zhlédnout v archivu pořadu.

TAK CO, ZVLÁDNETE I VY TUTO VÝZVU?

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace