Gym Wars Games

Různé workoutové cvičení je fenoménem poslední doby, dá se tak cvičit téměř všude. V parku, na hřišti, doma v obýváku, v tělocvičně nebo v nejrůznějších gymech. SPORT 5 se stal partnerem zcela unikátní soutěže Gym Wars.

Gym Wars Games

Publikováno: 31.3.2017

Její princip je zcela jednoduchý. Každý den v ranních hodinách odvysíláme jednu výzvu, v sudém dni pro jednotlivce a v lichém pro týmy. Úkolem diváků, chcete-li soutěžících je tuto výzvu přijmout, zvládnout ji a požadovanou sérii cviků nahrát na facebookový profil Gym Wars.

Aby mohlo být video ohodnoceno musí být nahráno takzvaně na jedno jetí to znamená bez střihů, protože jedním z kritérií je čas, za který výzvu soutěžící zvládnou.” dodává jeden z organizátorů Jiří Cimler. “Po třech týdnech se vždy výzva změní. Výzvy připravují samotné gymy a to bude tím správným kořením, zároveň se vyvarujeme možným sporům o náročnosti nebo směřování tohoto klání.”

V každé výzvě se bude vyhodnocovat 10 nejlepších mužských a ženských časů. Tím si připíší body do dlouhodobé tabulky jednotlivců, tak zároveň získají body pro svůj GYM/tým. Úvodní „mobilizační“ nultý ročník končí koncem měsíce června 2017. Vrcholem pak bude finálové klání Gym Wars Games, kde si budou moci všichni soutěžící poměřit své dovednosti a síly tváří v tvář. Více informací naleznete na Facebooku nebo na stránkách SPORT 5. Začínáme vysílat již 3. dubna 2017 a pro ty co výzvu nestihnou, mohou ji zhlédnout v archivu pořadu.

TAK CO, ZVLÁDNETE I VY TUTO VÝZVU?

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Nový český talent pro formuli 1? Na okruzích se snaží prosadit Tom Beckhäuser Nový český talent pro formuli 1? Na okruzích se snaží prosadit Tom Beckhäuser

SPORT 5 už pět let vysílá z Prahy SPORT 5 už pět let vysílá z Prahy

Mistrovství Evropy v cheerleadingu živě na webu SPORT 5! Mistrovství Evropy v cheerleadingu živě na webu SPORT 5!

Drone Champions League se vrací! Drone Champions League se vrací!

Vyhraje Hutník svůj 100. profi zápas? Vyhraje Hutník svůj 100. profi zápas?

Roller Coaster Cup 2017 živě na webu SPORT 5! Roller Coaster Cup 2017 živě na webu SPORT 5!

Mitas Superior dojel 4. etapu Cape Epic opět na 17. místě Mitas Superior dojel 4. etapu Cape Epic opět na 17. místě

Cape Epic se vrací! SPORT 5 opět přinese sestřihy i přímý přenos! Cape Epic se vrací! SPORT 5 opět přinese sestřihy i přímý přenos!

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace