Hlasuj pro oblíbený klip z pořadu UKAŽ SE! a vyhraj skvělé ceny!

Další premiérový díl hudebně sportovního pořadu UKAŽ SE! je minulostí a vy tak opět můžete posílat hlasy svým favoritům a vyhrát zajímavé ceny.

Hlasuj pro oblíbený klip z pořadu UKAŽ SE! a vyhraj skvělé ceny!

Publikováno: 30.1.2018

Hlasujte na webu sport5.cz v sekci UKAŽ SE! pro oblíbeného interpreta a vyhrajte elektroniku od Sencoru. Tentokrát rozdáme Akční kameru, bezrdrátový reproduktor, alkohol tester, sportovní stereo slucháta různých tipů či přenosný radiomagnetofon.
Sportovně-hudební pořad UKAŽ SE! je určen amatérským zpěvákům, kteří nemají dostatek financí ani kontaktů. Jedinečný projekt sportovní televizní stanice SPORT 5, se ve spolupráci s internetovým magazínem FirstStyle rozjel už před několika týdny. Moderátorka pořadu raperka Sharkass si jako hosty zve přední sportovce, takže kromě poslechu super muziky se divák dozví i novinky nejen z profesionálního života známých lidí.
Každý klip si navíc osobně poslechnou hitmaker Michal David či Linda Finková. Ti posoudí, zda má interpret opravdu talent a pokud ano, budou s ním dále pracovat. Což znamená, že mu poskytnou první rady i nutné zázemí a kontakty. A jestli se vám klipy líbí, hlasovat pro ně můžete přímo TADY! a navíc vyhrát skvělé ceny od Sencoru.

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace