Hokejová soutěž EBEL se vrací! Orli Znojmo živě na SPORT 5!

Hokejová soutěž EBEL se vrací na SPORT 5! Znojemští Orli 24. září vyzvou v rámci šestého kola na svém ledě navrátilce z KHL chotvatský tým Medveščak Záhřeb. Utkání vám na SPORT 5 nabídneme v přímém přenosu. Začínáme v 17:25.

Hokejová soutěž EBEL se vrací! Orli Znojmo živě na SPORT 5!

Publikováno: 12.9.2017

Hokejová soutěž EBEL se na SPORT 5 objevila naposledy v sezoně 2015/2016, kdy Znojmo dokráčelo až do finále, ve kterém nestačilo na Salzburg. V minulé sezoně Orlům skončila sezona už ve čtvrtfinále. Letos by Jihomoravané pod vedením trenéra Romana Šimíčka chtěli opět dokráčet co nejdál. Nejdřív je ale důležité postoupit do vyřazovacích bojů a k tomu bude potřeba pravidelně sbírat body v základní části.

Na SPORT 5 se můžete na podzim roku 2017 těšit minimálně na dva přímé přenosy z mezinárodní soutěže EBEL. První je na programu 24. září v 17:25, kdy Znojmo vyzve Záhřeb a druhý 6. října v 18:25 s Vídní. O dalších případných přímých přenosech ze Znojma nadále jednáme a v případě dohody o nich budeme informovat na webových stránkách.

Mohlo by vás zajímat

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace