Hokejový svaz začal piplat nejtalentovanější mladé hráče v krajích

V Karlových Varech odstartoval nový projekt Českého svazu ledního hokeje výchova talentované mládeže v krajích. V tamní KV aréně se sešlo na čtyři desítky nejtalentovanějších hokejistů ročníku 2004 a mladších z celého kraje, kteří se budou během sezony vždy jednou týdně připravovat společně.

Hokejový svaz začal piplat nejtalentovanější mladé hráče v krajích

Publikováno: 2.9.2015

Hráči budou mít fantastický servis prostřednictvím širokého realizačního týmu. Na ledě tak na hráče při první tréninkové jednotce dohlíželo osm koučů včetně hlavního trenéra výběru karlovarského kraje a mládeže HC Energie Karlovy Vary Jiřího Ryžuka. „Máme hodnocení jako ve škole a dnes bych hráče ohodnotil chvalitebně,“ smál se po tréninku hlavní trenér krajského výběru.

Nominovaní hráči byli z úvodního tréninku v rámci projektu výchova talentované mládeže v krajích nadšení a už se těší na další společnou přípravu. „Užil jsem si to, naučil jsem se nové kličky. Má dobrý pocit, že jsem se sem dostal a budu se snažit v týmu nadále udržet,“ měl jasno útočník Miroslav Czingel.

„Výchova talentované mládeže nám umožnuje na krajské úrovni pracovat s talentovanými kluky. Pravidelně se tak mohou konfrontovat ti nejlepší hráči v krajích,“ prozradil hlavní manažer VTM Bedřich Ščerban.

To ale není jediný cíl nového projektu. „Také sledujeme motivaci hráčů a snažíme se je motivovat k ještě většímu nasazení, abychom jim ukázali tu správnou cestu. A další důležitá věc je makat na sobě a mít motivaci dostat se do krajského výběru,“ dodal Ščerban.

Na další reportáže a zajímavosti z prvního tréninku karlovarského krajského výběru se můžete těšit v pravidelném magazínu Hokejová pětka, který na SPORT 5 startuje v pondělí 7. září.  

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Vyhraje Hutník svůj 100. profi zápas? Vyhraje Hutník svůj 100. profi zápas?

Gym Wars Games Gym Wars Games

Roller Coaster Cup 2017 živě na webu SPORT 5! Roller Coaster Cup 2017 živě na webu SPORT 5!

Mitas Superior dojel 4. etapu Cape Epic opět na 17. místě Mitas Superior dojel 4. etapu Cape Epic opět na 17. místě

Cape Epic se vrací! SPORT 5 opět přinese sestřihy i přímý přenos! Cape Epic se vrací! SPORT 5 opět přinese sestřihy i přímý přenos!

Chystáme nový magazín ze světa Driftu. Socka Drift od prosince na SPORT 5! Chystáme nový magazín ze světa Driftu. Socka Drift od prosince na SPORT 5!

Finále Generali CEE Cupu živě exklusivně na SPORT 5! Pražská Sparta vyzve brazilské Fluminense! Finále Generali CEE Cupu živě exklusivně na SPORT 5! Pražská Sparta vyzve brazilské Fluminense!

Malá ochutnávka. Světová šampionka ve snowboardingu Ester Ledecká v ZÓNĚ 5 Malá ochutnávka. Světová šampionka ve snowboardingu Ester Ledecká v ZÓNĚ 5

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace