Lacko v Mostě navýšil vedení v mistrovství Evropy tahačů!

První zářijový víkend na autodromu v Mostě patřil tahačům. Šestou zastávkou tam totiž pokračoval evropský truckový šampionát. Před závodem v Mostě vévodil celkovému hodnocení mistrovství Evropy český pilot Adam Lacko. Jeho stáj Buggyra Racing zase kralovala Poháru konstruktérů.

Lacko v Mostě navýšil vedení v mistrovství Evropy tahačů!

Publikováno: 5.9.2017

Na domácí půdě tak chtěla před skvělými fanoušky, kterých o víkendu do mosteckého areálu zavítalo skoro 100 tisíc, přidat další důležité body v cestě za vítěztvím, jak v celkovém hodnocení, tak v poháru konstruktérů.
A čeští příznivci tahačů mohli být po víkendu spokojení. Adam Lacko vybojoval první závodní den druhé a čtvrté místo. V neděli pak přidal vítězství a jednou dojel sedmý. Vedení v šampionátu tak navýšil na 60 bodů.
Jeho týmový kolega David Vršecký o víkendu zazanamenal nejlepší výsledek v posledním závodě, kdy skončil druhý. K tomu přidal jedno páté, šesté a sedmé místo. Svými body tak týmu Buggyra Racing pomohl navýšit náskok ve vedení v Poháru konstruktérů.

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace