Letošní Dakar je velkolepý. Buďte s námi u toho!

Exkluzivní přímé přenosy a reportáže od štábu přímo na místě, živé studio v Praze, jedineční hosté, pohledy do zákulisí týmů a spousta dalších zajímavých informací. Na to se díky televizi SPORT 5 mohou těšit fanoušci legendární rallye Dakar, jejíž 43. ročník startuje prologem 2. ledna už podruhé na území Saúdské Arábie. Bude to velké, bude to zábavné. A vy to můžete mít díky jediné české sportovní televizi šířené volně a zdarma naservírované až do vašich obýváků, ložnic i koupelen.

Letošní Dakar je velkolepý.  Buďte s námi u toho!

Dakar je zábava, napětí a vlastně i tak trochu romantika. Při pohledu na písečné duny a nekonečné pláně si kdekdo posteskne, že být tam také, by bylo něco...a určitě bylo! Jen si nejspíš jen, málokdo umí představit, jakou dřinu tato rallye pro závodníky znamená. Televize SPORT 5 vám to na začátku příštího roku přiblíží tak, jak to tu ještě nebylo.

Dvanáct etap a více než 7500 kilometrů úžasnou krajinou si vychutnáte způsobem, kterým vám tuhle chuťovku mezi dálkovými rallye ještě nikdo nenaservíroval. Závod se koná pravidelně od roku 1979. Z původní tratě, která vedla z Paříže do Dakaru se v roce 2008 přesunul na Jihoamerický kontinent a současnou podobu závodu, kdy trať křižuje Království Saúdské Arábie, má od roku 2020. Startovní a cílové město je shodné - Jeddah.

Těšit se můžete na spoustu zajímavosti. Co je pro vás tedy připraveno?