Mistrovství Evropy v cheerleadingu živě na webu SPORT 5!

Praha se ve dnech 24. a 25. června stane již podruhé místem konání Mistrovství Evropy v cheerleadingu. To proběhne v pražské Tipsport Aréně, která očekává více než 3,5 tisíce sportovců z celé Evropy.

Mistrovství Evropy v cheerleadingu živě na webu SPORT 5!

Publikováno: 19.6.2017

Cheerleading je širokospektrálním sportem, obsahujícím tanec, akrobacii, stuntování a skoky. Je to dynamická a atraktivní taneční choreografie, v kombinaci se stunty (živé lidské pyramidy, skoky, výkopy, akrobacie), spolu s akrobacií a gymnastikou ve vzduchu.

Jak už právě zmíněný výčet aktivit napovídá, cheerleading je náročnou sportovní disciplínou, která vyžaduje pravidelnou a systematickou sportovní přípravu. Řadí se mezi koordinačně estetické sporty s důrazem na technické provedení stuntovacích technik, gymnastiky a akrobacie ve vzduchu.

Česká výprava přivezla z minulého Mistrovství ve Vídni v jednotlivých soutěžích 2. a 3. místa. Přijďte podpořit naši reprezentaci přímo do holešovické Tipsport Arény a nebo si můžete celou akci vychutnat živě na live.sport5.cz.

Mohlo by vás zajímat

Drone Champions League se vrací! Drone Champions League se vrací!

Vyhraje Hutník svůj 100. profi zápas? Vyhraje Hutník svůj 100. profi zápas?

Gym Wars Games Gym Wars Games

Roller Coaster Cup 2017 živě na webu SPORT 5! Roller Coaster Cup 2017 živě na webu SPORT 5!

Mitas Superior dojel 4. etapu Cape Epic opět na 17. místě Mitas Superior dojel 4. etapu Cape Epic opět na 17. místě

Cape Epic se vrací! SPORT 5 opět přinese sestřihy i přímý přenos! Cape Epic se vrací! SPORT 5 opět přinese sestřihy i přímý přenos!

Chystáme nový magazín ze světa Driftu. Socka Drift od prosince na SPORT 5! Chystáme nový magazín ze světa Driftu. Socka Drift od prosince na SPORT 5!

Finále Generali CEE Cupu živě exklusivně na SPORT 5! Pražská Sparta vyzve brazilské Fluminense! Finále Generali CEE Cupu živě exklusivně na SPORT 5! Pražská Sparta vyzve brazilské Fluminense!

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace