Mistrovství Evropy v cheerleadingu živě na webu SPORT 5!

Praha se ve dnech 24. a 25. června stane již podruhé místem konání Mistrovství Evropy v cheerleadingu. To proběhne v pražské Tipsport Aréně, která očekává více než 3,5 tisíce sportovců z celé Evropy.

Mistrovství Evropy v cheerleadingu živě na webu SPORT 5!

Publikováno: 19.6.2017

Cheerleading je širokospektrálním sportem, obsahujícím tanec, akrobacii, stuntování a skoky. Je to dynamická a atraktivní taneční choreografie, v kombinaci se stunty (živé lidské pyramidy, skoky, výkopy, akrobacie), spolu s akrobacií a gymnastikou ve vzduchu.

Jak už právě zmíněný výčet aktivit napovídá, cheerleading je náročnou sportovní disciplínou, která vyžaduje pravidelnou a systematickou sportovní přípravu. Řadí se mezi koordinačně estetické sporty s důrazem na technické provedení stuntovacích technik, gymnastiky a akrobacie ve vzduchu.

Česká výprava přivezla z minulého Mistrovství ve Vídni v jednotlivých soutěžích 2. a 3. místa. Přijďte podpořit naši reprezentaci přímo do holešovické Tipsport Arény a nebo si můžete celou akci vychutnat živě na live.sport5.cz.

Vystoupení všech soutěžních týmů můžete nyní shlédnout v našem archivu v sekci Videa.

Mohlo by vás zajímat

Záznam z Yangames Fight Night Open Air na SPORT 5! Záznam z Yangames Fight Night Open Air na SPORT 5!

NULTÝ ROČNÍK GYM WARS SPĚJE DO FINÁLE NULTÝ ROČNÍK GYM WARS SPĚJE DO FINÁLE

Nový český talent pro formuli 1? Na okruzích se snaží prosadit Tom Beckhäuser Nový český talent pro formuli 1? Na okruzích se snaží prosadit Tom Beckhäuser

SPORT 5 už pět let vysílá z Prahy SPORT 5 už pět let vysílá z Prahy

Drone Champions League se vrací! Drone Champions League se vrací!

Vyhraje Hutník svůj 100. profi zápas? Vyhraje Hutník svůj 100. profi zápas?

Gym Wars Games Gym Wars Games

Roller Coaster Cup 2017 živě na webu SPORT 5! Roller Coaster Cup 2017 živě na webu SPORT 5!

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace