Mistrovství Evropy v cheerleadingu živě na webu SPORT 5!

Praha se ve dnech 24. a 25. června stane již podruhé místem konání Mistrovství Evropy v cheerleadingu. To proběhne v pražské Tipsport Aréně, která očekává více než 3,5 tisíce sportovců z celé Evropy.

Mistrovství Evropy v cheerleadingu živě na webu SPORT 5!

Publikováno: 19.6.2017

Cheerleading je širokospektrálním sportem, obsahujícím tanec, akrobacii, stuntování a skoky. Je to dynamická a atraktivní taneční choreografie, v kombinaci se stunty (živé lidské pyramidy, skoky, výkopy, akrobacie), spolu s akrobacií a gymnastikou ve vzduchu.

Jak už právě zmíněný výčet aktivit napovídá, cheerleading je náročnou sportovní disciplínou, která vyžaduje pravidelnou a systematickou sportovní přípravu. Řadí se mezi koordinačně estetické sporty s důrazem na technické provedení stuntovacích technik, gymnastiky a akrobacie ve vzduchu.

Česká výprava přivezla z minulého Mistrovství ve Vídni v jednotlivých soutěžích 2. a 3. místa. Přijďte podpořit naši reprezentaci přímo do holešovické Tipsport Arény a nebo si můžete celou akci vychutnat živě na live.sport5.cz.

Vystoupení všech soutěžních týmů můžete nyní shlédnout v našem archivu v sekci Videa.

Mohlo by vás zajímat

Buggyra si ve Španělsku dojela pro vysněný double Buggyra si ve Španělsku dojela pro vysněný double

Znojmo v pátek vyzve vedoucí Vídeň. Přímý přenos na SPORT 5! Znojmo v pátek vyzve vedoucí Vídeň. Přímý přenos na SPORT 5!

Ekström udělal ve Spielbergu výrazný krok k mistrovskému titulu Ekström udělal ve Spielbergu výrazný krok k mistrovskému titulu

Povedený Beckhäuserův víkend na Sachsenringu Povedený Beckhäuserův víkend na Sachsenringu

Video: Český tým Lotus v USA nakročil k titulu Video: Český tým Lotus v USA nakročil k titulu

Hokejová soutěž EBEL se vrací! Orli Znojmo živě na SPORT 5! Hokejová soutěž EBEL se vrací! Orli Znojmo živě na SPORT 5!

Lacko v Mostě navýšil vedení v mistrovství Evropy tahačů! Lacko v Mostě navýšil vedení v mistrovství Evropy tahačů!

Video: Fittipaldi ovládl podnik v Mexiku a vede šampionát! Český Lotus v čele pořadí týmů! Video: Fittipaldi ovládl podnik v Mexiku a vede šampionát! Český Lotus v čele pořadí týmů!

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace