Mitas Superior dojel 4. etapu Cape Epic opět na 17. místě

Závodníci Filip Adel s Tomášem Višňovským mají za sebou nejdelší etapu letošního ročníku Cape Epic. 4. etapu, která zavedla bikery do města Elgin, dojela opět česko-slovenská dvojice na 17. místě a v celkovém pořadí opět o jednu příčku poskočila.

Mitas Superior dojel 4. etapu Cape Epic opět na 17. místě

Publikováno: 24.3.2017

Týdenní etapový závod Absa Cape Epic se tak přehoupl do druhé poloviny a závodníky čekají poslední 3 etapy převážně v okolí Oak Valley.

Filip Adel: „Nerozjeli jsme to dneska špatně, udělal jsem pár chyb - najel jsem do singlu hodně vzadu a pak jsem ještě chytnul do kola ostnatej drát a i když nás to stálo jen deset vteřin, tak balík byl fuč a nebyli jsme schopný to dojet. Nejtěžší byl závěr etapy se stoupáním Botirivier pass, kde bylo dnes zase ke 40ºC a pak už jen dojezd do Elginu.

Tomáš Višňovský: „Je to škoda, dneska jsme jeli fakt dobře, vyždímali jsme z toho, co se dalo. Únava se začíná v těle střádat, sil ubývá, to ale všem. V posledních dnech bychom chtěli zabojovat o dobrý výsledek v etapě a posunout se i v celkovém pořadí.“

Sestřih ze čtvrteční etapy si na SPORT 5 nenechte ujít dnes v 18:00. 

Výsledky 4. etapa Absa Cape Epic:

1. Scott-Sram Young Guns - Michiel Van der Heijden/ Andri  Frischknecht (SUI)  4:10,00 hod.
2. Scott Sram - Nino Schurter (SUI)/ Matthias Stirnemann (SUI) + 0,4 sec.
3. Cannondale Factory - Manuel Fumic (GER)/ Henrique Avancini (BRA)) + 2:35 min. 
17. Mitas Superior - Filip Adel/ Tomáš Višňovský (SVK) + 17:38 min

Průběžné výsledky po 4. etapě Absa Cape Epic:

1. Cannondale Factory - Manuel Fumic (GER)/ Henrique Avancini (BRA) 15:18,13 hod
2. Scott Sram - Nino Schurter (SUI)/ Matthias Stirnemann (SUI)+ 1:42 min
3. Investec Songo Specialized - Jaroslav Kulhavý/ Christoph Sauser+ 2:15 min 
18. Mitas Superior - Filip Adel/ Tomáš Višňovský (SVK) + 1:08:44 hod

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Vyhraje Hutník svůj 100. profi zápas? Vyhraje Hutník svůj 100. profi zápas?

Gym Wars Games Gym Wars Games

Roller Coaster Cup 2017 živě na webu SPORT 5! Roller Coaster Cup 2017 živě na webu SPORT 5!

Cape Epic se vrací! SPORT 5 opět přinese sestřihy i přímý přenos! Cape Epic se vrací! SPORT 5 opět přinese sestřihy i přímý přenos!

Chystáme nový magazín ze světa Driftu. Socka Drift od prosince na SPORT 5! Chystáme nový magazín ze světa Driftu. Socka Drift od prosince na SPORT 5!

Finále Generali CEE Cupu živě exklusivně na SPORT 5! Pražská Sparta vyzve brazilské Fluminense! Finále Generali CEE Cupu živě exklusivně na SPORT 5! Pražská Sparta vyzve brazilské Fluminense!

Malá ochutnávka. Světová šampionka ve snowboardingu Ester Ledecká v ZÓNĚ 5 Malá ochutnávka. Světová šampionka ve snowboardingu Ester Ledecká v ZÓNĚ 5

Finále Českého poháru v hokejbalu v přímém přenosu na SPORT 5! Finále Českého poháru v hokejbalu v přímém přenosu na SPORT 5!

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace