Nastartuj svoji kariéru: UKAŽ SE v televizi a získej kontrakt

Myslíte si, že umíte zpívat? Říkají vám, že máte talent, ale nevíte, jak svoji kariéru nastartovat? Pak pro vás máme řešení. Pořad UKAŽ SE! je určen amatérským zpěvákům, kteří nemají dostatek financí ani kontaktů. To vše za ně totiž zařídí!

Nastartuj svoji kariéru:  UKAŽ SE v televizi a získej kontrakt

Publikováno: 8.1.2018

Jedinečný projekt sportovní televizní stanice SPORT 5, se ve spolupráci s internetovým magazínem FirstStyle rozjel už před několika týdny. 13. ledna se na SPORT 5 můžete v premiéře podívat už na sedmý díl, což znamená, že se pořadu velmi daří. „Je to paráda. Máme opravdu talentované lidi, český národ má holt hudbu v krvi,“ usmívá se raperka Sharkass, která UKAŽ SE! moderuje. Jako své hosty si zve přední sportovce, takže kromě poslechu super muziky se divák dozví i novinky nejen z profesionálního života známých lidí.

Pokud stále váháte, jestli se do pořadu přihlásit, možná vás přesvědčí, že každý klip si osobně poslechnou hitmaker Michal David či Linda Finková. Posoudí, zda má interpret opravdu talent a pokud ano, budou s ním dále pracovat. Což znamená, že mu poskytnou první rady i nutné zázemí a kontakty. To je snad dostatečná záruka, že UKAŽ SE"! není jen tak nějaké plácnutí do vody, ne? A jestli se vám klipy líbí, hlasovat pro ně můžete přímo TADY! a navíc vyhrát skvělé ceny od Sencoru.

 

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace