NULTÝ ROČNÍK GYM WARS SPĚJE DO FINÁLE

Kvalifikační kola projektu GYM WARS, souboje gymů ve workoutových výzvách, jsou u konce a kýžený finálový event se blíží. V rámci celé kvalifikace bylo vyhlášeno a odvysíláno celkem 8 výzev. Z nichž 4 byly pro jednotlivce a 4 pro dvou či tříčlenné týmy. Nultého ročníku projektu, který se SPORT 5 spolupořádal kralupský gym GLADIATOR TRANING, se zúčastnilo celkem 7 gymů.

NULTÝ ROČNÍK GYM WARS SPĚJE DO FINÁLE

Publikováno: 28.7.2017

Ze všech účastníků se na finálové klání kvalifikovalo 8 nejlepších mužů, žen a týmů. Nejlepším mužem se stal Tadeáš Vítek z PREDATOR WORKOUT POČÁTKY, nejlepší ženou Eliška Růžičková z benešovského CROSSGYM a nejlepším týmem duo Tadeáš Vítek a Martin Janoušek opět z Počátků. Celkovým vítězem kvalifikace se pak stal opět CROSSGYM, který do bohů nasadil i nejvíce bojovníků a bojovnic.


Finálové GYM WARS GAMES se uskuteční 9.9.2017 v Kralupech nad Vltavou a my tam s kamerou rozhodně nebudeme chybět. A co účastníky bude čekat ? Utkají se celkem ve třech WODech (workout of the day neboli série cviků). První WOD bude víceméně statický, v druhý bude formou dráhy alá známé Crossfit Games a třetí bude překážkový závod GLADIATOR CHALLENGE, kde na trase 2,5 km si pořadatelé připravili pro závodníky nejenom z projektu GYM WARS přes 25 překážek. Celkový vítěz pak bude určen na základě součtu všech tří WOD.


Bude také představen a prezentován model oficiálního prvního ročníku GYM WARS, který začne v říjnu 2017 a bude osvěžen hned o několik novinek. Aktuálně můžeme prozradit, že se chystáme do jednotlivých výzev více zapojit i běh, abychom se více přiblížili realitě OCR závodů a oslovili tak širší spektrum účastníků projektu.

Takže 9.9. všichni do Kralup. Rozhodně Vás to bude bolet a opět Vám pěkně naložíme !!

Mohlo by vás zajímat

Záznam z Yangames Fight Night Open Air na SPORT 5! Záznam z Yangames Fight Night Open Air na SPORT 5!

Nový český talent pro formuli 1? Na okruzích se snaží prosadit Tom Beckhäuser Nový český talent pro formuli 1? Na okruzích se snaží prosadit Tom Beckhäuser

SPORT 5 už pět let vysílá z Prahy SPORT 5 už pět let vysílá z Prahy

Mistrovství Evropy v cheerleadingu živě na webu SPORT 5! Mistrovství Evropy v cheerleadingu živě na webu SPORT 5!

Drone Champions League se vrací! Drone Champions League se vrací!

Vyhraje Hutník svůj 100. profi zápas? Vyhraje Hutník svůj 100. profi zápas?

Gym Wars Games Gym Wars Games

Roller Coaster Cup 2017 živě na webu SPORT 5! Roller Coaster Cup 2017 živě na webu SPORT 5!

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace