Nultý ročník Gym Wars spěje do finále

Kvalifikační kola projektu GYM WARS, souboje gymů ve workoutových výzvách, jsou u konce a kýžený finálový event se blíží. V rámci celé kvalifikace bylo vyhlášeno a odvysíláno celkem 8 výzev. Z nichž 4 byly pro jednotlivce a 4 pro dvou či tříčlenné týmy. Nultého ročníku projektu, který se SPORT 5 spolupořádal kralupský gym GLADIATOR TRANING, se zúčastnilo celkem 7 gymů.

Nultý ročník Gym Wars spěje do finále

Publikováno: 28.7.2017

Ze všech účastníků se na finálové klání kvalifikovalo 8 nejlepších mužů, žen a týmů. Nejlepším mužem se stal Tadeáš Vítek z PREDATOR WORKOUT POČÁTKY, nejlepší ženou Eliška Růžičková z benešovského CROSSGYM a nejlepším týmem duo Tadeáš Vítek a Martin Janoušek opět z Počátků. Celkovým vítězem kvalifikace se pak stal opět CROSSGYM, který do bohů nasadil i nejvíce bojovníků a bojovnic.


Finálové GYM WARS GAMES se uskuteční 9.9.2017 v Kralupech nad Vltavou a my tam s kamerou rozhodně nebudeme chybět. A co účastníky bude čekat ? Utkají se celkem ve třech WODech (workout of the day neboli série cviků). První WOD bude víceméně statický, v druhý bude formou dráhy alá známé Crossfit Games a třetí bude překážkový závod GLADIATOR CHALLENGE, kde na trase 2,5 km si pořadatelé připravili pro závodníky nejenom z projektu GYM WARS přes 25 překážek. Celkový vítěz pak bude určen na základě součtu všech tří WOD.


Bude také představen a prezentován model oficiálního prvního ročníku GYM WARS, který začne v říjnu 2017 a bude osvěžen hned o několik novinek. Aktuálně můžeme prozradit, že se chystáme do jednotlivých výzev více zapojit i běh, abychom se více přiblížili realitě OCR závodů a oslovili tak širší spektrum účastníků projektu.

Takže 9.9. všichni do Kralup. Rozhodně Vás to bude bolet a opět Vám pěkně naložíme !!

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace