Pořad pro talentované zpěváky startuje! Tak UKAŽ SE!

A je to tady! O čem se několik týdnů spekulovalo, šuškalo a tiše našlapovalo kolem, je konečně venku s plnou parádou. Televizní stanice SPORT 5 startuje jedinečnou show, která může talentované zpěváky a zpěvačky doslova nakopnout k hvězdým výšinám.

Pořad pro talentované zpěváky startuje! Tak UKAŽ SE!

Publikováno: 20.10.2017

Něco takového tu ještě nebylo! Už jsme si zvykli na nejrůznější SuperStar a další pořady, které už jsou však tak nějak přežité. Navíc, kdo si dnes vzpomene na druhého, třetího či osmého například z první řady této pěvecké soutěže? Bude vás asi hodně málo. Možná si interpreti užili svých pět minut slávy, ale tím to zhaslo a dnes po nich neštěkne ani pes. SPORT 5 na to jde jinak. Spojil se totiž s kapacitami z hudební branže jako je třeba Michal David, Linda Finková a další. To už je samo o sobě zárukou kvality. Navíc každému přihlášenému budou k dispozici poradci, kteří rozpoznají, zda z něj může něco být. A pokud ano, půjde to ráz na ráz. Žádné za rok, za dva nebo nikdy. Prostě se půjde rovnou na věc.

První díl nového pořadu UKAŽ SE! bude SPORT 5 vysílat 21. října od 11. hodin dopoledne, další díl je pak na programu 4. listopadu opět v jedenáct. Proč ne až večer? Protože televize chce být otevřena i mladším divákům, kteří mají dříve večerku. Zkrátka vedení stanice si je vědomo toho, že po večerech se dá dělat mnohem více lepších věcí, než sledovat televizi. Show bude provázet známá rapperka Sharkass a objeví se v ní i řada známých sportovců, kteří se s diváky podělí se svými názory nejen na hudbu.

Hitparádu budete moci sledovat i na stránkách magazínu FirstStyle (www.firststyle.cz) a samozřejmě i na webovkách SPORT 5 (www.sport5.cz). Přihlásit se může úplně každý. Jak na to najdete v přiloženém manuálu. Důležité je také vědět, že se vyplatí v hitparádě hlasovat. V každém díle totiž bude vylosovaný jeden z těch, který na sebe nechali kontakt v podobě mailu nebo telefonu. Ve hře bude vždy akční kamera Sencor. Takže dívat se na pořad UKAŽ SE! a aktivně se zapojit má rozhodně smysl.

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace