Prince Aounalah na Yangames: Jsem lepší než Karlos Vémola. Postaví se českému Terminátorovi v kleci?

Letošní Yangames nabídnou i jeden vložený zápas v MMA. O evropský pás organizace WASO se popere, českému publiku dobře známý, Francouz Prince Aounalah s polským zápasníkem Tomaszem Nalepou. Vzhledem k tomu, že držitelem světového pásu WASO je český terminátor Karlos Vémola, vnímají fanoušci tento souboj jako předzvěst dlouho slibovaného zápasu právě mezi Princem a Karlosem. Ten by se měl uskutečnit v listopadu v liberecké HomeCredit Aréně, ale ...

Prince Aounalah na Yangames: Jsem lepší než Karlos Vémola. Postaví se českému Terminátorovi v kleci?

Publikováno: 25.7.2018

Před pár dny zveřejnil Karlos přes svůj osobní facebookový profil zprávu, že ač by rád na galavečeru Nights of Warriors Princem nastoupil, kvůli jednání organizátorů nemůže zápas potvrdit. Promotér zatím nesplnil podmínky zápasu. 

Jejich první březnový zápas musel být zrušen kvůli Karlosově zdravotní indispozici. Tehdy Karlos prohlásil: „Já jsem ten poslední, kdybych nemusel, kterej by z toho zápasu odstoupil". 

Princ má na největší českou hvězdu MMA spadeno už nějaký ten pátek a na vzájemný duel si hodně věří. „Myslím, že Karlos je dobrý bojovník a opravdu dobře reprezentuje svou zemi, ale domnívám se, že mi bude muset přenechat své království, protože moje vláda právě začíná. Já jsem rozhodně lepší než Karlos. Tak to je," uvedl v rozhovoru pro portál Czechfighters.

Jestli zápas Princ-Vémola bude či nikoliv se nejspíše dozvíme v nejbližších dnech. Princův zítřejší zápas na Yangames můžete sledovat v přímém přenosu od 18:55 na stanici SPORT 5.

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace