Promotér zápasu mezi Joshuou a Pulevem má záložní plán

Publikováno: 18.3.2020

Promotér zápasu o titul šampiona těžké váhy organizací WBO, WBA, IBF a IBO mezi Anthonym Joshuou a Kubratem Pulevem Eddie Hearn má pro případ, že by se utkání nemohlo uskutečnit v původním termínu, připraven plán B.

Promotér zápasu mezi Joshuou a Pulevem má záložní plán

Fanoušci boxu již netrpělivě vyhlížejí sobotu 20. června. V tento den se totiž uskuteční bitva o titul šampiona těžké váhy organizací WBO, WBA, IBF a IBO. V ringu proti sobě stanou současný vládce Anthony Joshua a jeho vyzyvatel Kubrat Pulev.

Uskutečnění tohoto klání v původním termínu by ovšem mohla zkomplikovat skutečnost, že dějištěm zápasu bude fotbalový stadion celku Tottenham Hotspur. Anglická Premier League je totiž aktuálně kvůli koronaviru přerušena a sezona 2019/2020 by se tak mohla protáhnout až do letních měsíců.

Promotér zápasu Eddie Hearn si je vědom možnosti, že by londýnský klub mohl v době konání bitvy Joshuy a Puleva hřiště potřebovat pro své domácí zápasy a již má připraven záložní plán – přesun na červenec.

„Potenciálně máme připraveno červencové datum, nicméně v tuto chvíli doufáme, že zůstane 20. červen. Víme, že máme (s Tottenhamem – pozn. red.)do budoucna společnou strategii. Rozhodnutí Premier League samozřejmě sehraje velkou roli v několika sportech. Plán přesunu na nové datum je připraven, stejně jako tento zápas,“ uvedl Hearn pro Sky Sports.

Zmínění dva ranaři již měli poměřit síly v říjnu 2017. Pulev však kvůli zranění ramene při tréninku nakonec nemohl nastoupit a namísto „Kobry“ vyzval Joshuu Carlos Takam. Francouz tehdy prohrál v 10. kole po technickém knockoutu.

Další zajímavosti ze světa bojových sportů na SPORT 5 sledujte v pravidelném K.O. magazínu a pořadu Total Combat.

FOTO: Facebook

Pozvánka na Nechranice

28.5.2020Pozvánka na Nechranice

LG spouští vlastní esport značku

26.5.2020LG spouští vlastní esport značku

Ondřej Teplý vyhrál na Rozkoši

26.5.2020Ondřej Teplý vyhrál na Rozkoši

MMČR - Miniracing rozjede sezónu 2020 ve Vysokém Mýtě

26.5.2020MMČR - Miniracing rozjede sezónu 2020 ve Vysokém Mýtě

Biker Kulhavý pojede na kole na „Everest“, aby pomohl sportovat dětem. Zapojit se na dálku může každý

21.5.2020Biker Kulhavý pojede na kole na „Everest“, aby pomohl sportovat dětem. Zapojit se na dálku může každý

První letošní závodní víkend

19.5.2020První letošní závodní víkend

Návrat WRC do Keni se o rok odkládá

18.5.2020Návrat WRC do Keni se o rok odkládá

Oživení pro český jachting  Neil Coxon

15.5.2020Oživení pro český jachting Neil Coxon

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace