S kníry a v růžovém! Kladenští hokejisté podpoří Movember

Kromě další porce zápasů se v listopadu mohou fanoušci hokejistů Kladna těšit na nezvyklou vizáž jejich oblíbenců. Ti se rozhodli, že podpoří charitativní akci Movember, jejímž cílem je získání finančních prostředků a zároveň zvyšování povědomí o zdraví mužů. Rytíři si tak nechají narůst typické kníry.

S kníry a v růžovém! Kladenští hokejisté podpoří Movember

Publikováno: 7.11.2017

Největší experimenty se svými vousy pravidelně vyvádí Matěj Pekr, jehož porost před sezonou asi nejvíc připomínal pohádkového Krakonoše. Nyní se svými spoluhráči bude pečlivě pěstovat knír. „Dohodli jsme se v kabině, že se do akce Movember zapojí celý tým. Bude to zpestření pro všechny a podpoříme tím Nadační fond Muži proti rakovině,“ vysvětluje kladenský útočník.

Od prvního listopadu se tedy Rytíři pod nosem neholí a budou vyhlížet utkání s Prostějovem. Proti Jestřábům totiž 25. listopadu oblečou speciální sadu růžových dresů, které pak půjdou do dobročinné aukce. I s tímhle nápadem přišli sami hráči. „Na růžovou barvu se těšíme, finální návrhy dresů si odhlasujeme. Bude to oživení a zase něco nového pro nás i pro fanoušky,“ je přesvědčena další opora Kladna Roman Přikryl.

Jízdní řád kladenského Movemberu

⚔ Od 1. listopadu pěstujeme kníry.
⚔ 1. týden v listopadu představíme speciální růžové dresy.
⚔ V sobotu 25. listopadu odehrajeme utkání ve speciálních dresech proti LHK Jestřábi Prostějov.
⚔ Od 27. do 30. listopadu se uskuteční internetová aukce hraných dresů, celý výtěžek půjde na konto Nadačního fondu MUŽI PROTI RAKOVINĚ

Mohlo by vás zajímat

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace