S kníry a v růžovém! Kladenští hokejisté podpoří Movember

Kromě další porce zápasů se v listopadu mohou fanoušci hokejistů Kladna těšit na nezvyklou vizáž jejich oblíbenců. Ti se rozhodli, že podpoří charitativní akci Movember, jejímž cílem je získání finančních prostředků a zároveň zvyšování povědomí o zdraví mužů. Rytíři si tak nechají narůst typické kníry.

S kníry a v růžovém! Kladenští hokejisté podpoří Movember

Publikováno: 7.11.2017

Největší experimenty se svými vousy pravidelně vyvádí Matěj Pekr, jehož porost před sezonou asi nejvíc připomínal pohádkového Krakonoše. Nyní se svými spoluhráči bude pečlivě pěstovat knír. „Dohodli jsme se v kabině, že se do akce Movember zapojí celý tým. Bude to zpestření pro všechny a podpoříme tím Nadační fond Muži proti rakovině,“ vysvětluje kladenský útočník.

Od prvního listopadu se tedy Rytíři pod nosem neholí a budou vyhlížet utkání s Prostějovem. Proti Jestřábům totiž 25. listopadu oblečou speciální sadu růžových dresů, které pak půjdou do dobročinné aukce. I s tímhle nápadem přišli sami hráči. „Na růžovou barvu se těšíme, finální návrhy dresů si odhlasujeme. Bude to oživení a zase něco nového pro nás i pro fanoušky,“ je přesvědčena další opora Kladna Roman Přikryl.

Jízdní řád kladenského Movemberu

⚔ Od 1. listopadu pěstujeme kníry.
⚔ 1. týden v listopadu představíme speciální růžové dresy.
⚔ V sobotu 25. listopadu odehrajeme utkání ve speciálních dresech proti LHK Jestřábi Prostějov.
⚔ Od 27. do 30. listopadu se uskuteční internetová aukce hraných dresů, celý výtěžek půjde na konto Nadačního fondu MUŽI PROTI RAKOVINĚ

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace