Sexy kráska mezi drsňáky: Kdo byl hvězdou večera? Boxeři to nebyli

Yangames Open Air Fight Night je galavečer, kdy se sejde smetánka, co se týká bojových sportů. Ve Žlutých lázních se tentokrát sešla česká špička v čele s nestárnoucím Petrem Vondráčkem,Karlosem Vemolou a legendou Peterem Aertsem doplněna o zajímavá česká a zahraniční jména. A kde jsou tvrdí hoši, tam je to i spousta sexy krásek.

Sexy kráska mezi drsňáky:  Kdo byl hvězdou večera? Boxeři to nebyli

Travnatá plocha oblíbeného areálu ve Žlutých lázních byla svědkem tak trochu jiných radovánek, než na které jsme v létě zvyklí. Souboj novodobých gladiátorů si ani tentokrát nenechal ujít ani řada zajímavých tváří. Mezi nimi samozřejmě nemohla chybět ani kráska původem z Ukrajiny, která už však pár let studuje a pracuje v Praze. O Oleksandře Mykoliuk média nedávno dokonce spekulovala, že je velmi podobná Angelině Jolie. Modelka, herečka a manažerka studujíci však tentokrát neabsolvovala herecký casting na hlavní roli v legendárním Tomb Raideru, ale byla se podívat na to, jak se potí někdo jiný.

~

A že se bylo na co koukat! „Mám ráda bojové sporty. Chlapi jsou zde zkrátka chlapi, žádné slečinky. Je to drsné, ale přitom fér. Takže jsem si večer opravdu užila,“ rozplývala se sexy kočička. Není se tedy čemu divit, že na ni pánové mohli oči nechat, včetně některých tvrďáků. Na druhou stranu, taková fotečka s legendárním Petrem Vondráčkem také není k zahození, že? Celý večer jsme vám nabídli v přímém přenosu. Pokud jste ho nestihli, nenechte si ujít záznam. Televizní program zde! 

~

Mohlo by vás zajímat

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace