Skvělá zpráva z Japonska. Jiří "Denisa" Procházka opět vítězně a už vyhlíží velké jméno

Publikováno: 29.7.2018

Fanoušky českého MMA a Jiřího Procházky dnes zastihla skvělá zpráva. Český bijec vyhrál na galavečeru prestižní japonské organizace další zápas a je krok od opravdu velkého zápasu s velkým soupeřem. Které slavné jméno se při debatách o přištím Procházkově zápasu skloňuje nejvíce?

 Skvělá zpráva z Japonska. Jiří "Denisa" Procházka opět vítězně a už vyhlíží velké jméno

Duel s Brazilcem Cappelozzou zvládl Procházka na jedničku, a to i přes skutečnost, že do zápasu nešel ve 100% formě. Po příletu do Japonska totiž snědl něco špatného a postihly ho žaludeční problémy, kvůli kterým se nemohl pořádně "dopít a dojíst" tak, jak by si přál. V samotném zápase, který trval jen minutu a půl, to však vidět nebylo.

Oba borci se do sebe pustili od samého začátku. V divoké pěstní přestřelce měl chvíli na vrch brazilský bojovník, to když zasáhl Procházku tvrdým direktem na bradu, a ten na chvíli ztratil rovnováhu. Hned se však oklepal a do svého soka se pustil žuřivou pěstní dobíjenou. Po jednom z tvrdých úderů skončil Brazilec na zemi, kde ho Procházka zasypal dalšími ranami a rozhodčí zápas, pro neaktivní obranu Brazilce, raději ukončil.

Pětadvacetiletý rodák z Hostěradic má nyní na svém kontě 21 výher a pouze 3 porážky. Nejen pro úctyhodný rekord, ale hlavně kvůli jeho atraktivnímu stylu boje kolem něj už nějaký ten pátek krouží nejslavnější americká organizace UFC, Procházka je však v japonské organizaci Rizin spokojený a do UFC se nijak nehrne. On sám vypráví o tom, že touží hlavně po velkých zápas s velkými bojovníky. 

Další zápas by měl Procházka absolvovat v září a mezi jména jeho potencionálních soupeřů patří například slavný mistr bojových umění z Chorvatska Mirko "Cro Cop" Filipovič. Ten je sice v současné chvíli zraněný, ovšem zápasu s talentovaným Procházkou by se prý nebránil. Jedna z dalších možností by byla odveta s Muhammedem Lawalem, který jako poslední Procházku v prosinci 2015 dokázal porazit. 

Zdroj foto: Koláž SPORT 5

Fotbalové ikony na SPORT 5!

29.5.2019Fotbalové ikony na SPORT 5!

Ronaldo, Messi a spol. na SPORT 5!

22.5.2019Ronaldo, Messi a spol. na SPORT 5!

Český tým se vrátil na stupně vítězů: Correa skvěle v šampionátu F2

24.6.2019Český tým se vrátil na stupně vítězů: Correa skvěle v šampionátu F2

Na co si asi plácli Charouz s Rytmusem? Hádejte a vyhrajete skvělý dárek!

23.6.2019Na co si asi plácli Charouz s Rytmusem? Hádejte a vyhrajete skvělý dárek!

ROZPÁLENÉ HUSTOPEČE VYHRÁL JAN TALAŠ

19.6.2019ROZPÁLENÉ HUSTOPEČE VYHRÁL JAN TALAŠ

Vyprodaná Markéta hostila 23. ročník Velké ceny České republiky na ploché dráze

18.6.2019Vyprodaná Markéta hostila 23. ročník Velké ceny České republiky na ploché dráze

Mareš s Hlouškem berou první absolutní vítězství!

18.6.2019Mareš s Hlouškem berou první absolutní vítězství!

Trojice z Moravskoslezského kraje se chystá zdolat K2

17.6.2019Trojice z Moravskoslezského kraje se chystá zdolat K2

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace