Skvělá zpráva z Japonska. Jiří "Denisa" Procházka opět vítězně a už vyhlíží velké jméno

Fanoušky českého MMA a Jiřího Procházky dnes zastihla skvělá zpráva. Český bijec vyhrál na galavečeru prestižní japonské organizace další zápas a je krok od opravdu velkého zápasu s velkým soupeřem. Které slavné jméno se při debatách o přištím Procházkově zápasu skloňuje nejvíce?

 Skvělá zpráva z Japonska. Jiří "Denisa" Procházka opět vítězně a už vyhlíží velké jméno

Publikováno: 29.7.2018

Duel s Brazilcem Cappelozzou zvládl Procházka na jedničku, a to i přes skutečnost, že do zápasu nešel ve 100% formě. Po příletu do Japonska totiž snědl něco špatného a postihly ho žaludeční problémy, kvůli kterým se nemohl pořádně "dopít a dojíst" tak, jak by si přál. V samotném zápase, který trval jen minutu a půl, to však vidět nebylo.

Oba borci se do sebe pustili od samého začátku. V divoké pěstní přestřelce měl chvíli na vrch brazilský bojovník, to když zasáhl Procházku tvrdým direktem na bradu, a ten na chvíli ztratil rovnováhu. Hned se však oklepal a do svého soka se pustil žuřivou pěstní dobíjenou. Po jednom z tvrdých úderů skončil Brazilec na zemi, kde ho Procházka zasypal dalšími ranami a rozhodčí zápas, pro neaktivní obranu Brazilce, raději ukončil.

Pětadvacetiletý rodák z Hostěradic má nyní na svém kontě 21 výher a pouze 3 porážky. Nejen pro úctyhodný rekord, ale hlavně kvůli jeho atraktivnímu stylu boje kolem něj už nějaký ten pátek krouží nejslavnější americká organizace UFC, Procházka je však v japonské organizaci Rizin spokojený a do UFC se nijak nehrne. On sám vypráví o tom, že touží hlavně po velkých zápas s velkými bojovníky. 

Další zápas by měl Procházka absolvovat v září a mezi jména jeho potencionálních soupeřů patří například slavný mistr bojových umění z Chorvatska Mirko "Cro Cop" Filipovič. Ten je sice v současné chvíli zraněný, ovšem zápasu s talentovaným Procházkou by se prý nebránil. Jedna z dalších možností by byla odveta s Muhammedem Lawalem, který jako poslední Procházku v prosinci 2015 dokázal porazit. 

Zdroj foto: Koláž SPORT 5

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace