Soutěž o super ceny od Sencoru nekončí! Sleduj UKAŽ SE! Hlasuj a vyhraj

Líbil se ti nový díl hudebně sportovního pořadu UKAŽ SE! Už máš svého favorita a chceš vyhrát nějakou super cenu? Tak hlasuj od 13. do 26. ledna na stránkách SPORT 5 v sekci UKAŽ SE pro svůj oblíbený videoklip a vyhraj věcné ceny od Sencoru.

Soutěž o super ceny od Sencoru nekončí! Sleduj UKAŽ SE! Hlasuj a vyhraj

Publikováno: 13.1.2018

Tentokrát budeme rozdávat elektrický holící strojek, meteorologickou stanici, alkohol tester, sportovní stereo sluchátka různých tipů nebo bezdrátový reproduktor.

Sportovně-hudební pořad UKAŽ SE! je určen amatérským zpěvákům, kteří nemají dostatek financí ani kontaktů. Jedinečný projekt sportovní televizní stanice SPORT 5, se ve spolupráci s internetovým magazínem FirstStyle rozjel už před několika týdny. Moderátorka pořadu raperka Sharkass si jako hosty zve přední sportovce, takže kromě poslechu super muziky se divák dozví i novinky nejen z profesionálního života známých lidí.

Každý klip si navíc osobně poslechnou hitmaker Michal David či Linda Finková. Ti posoudí, zda má interpret opravdu talent a pokud ano, budou s ním dále pracovat. Což znamená, že mu poskytnou první rady i nutné zázemí a kontakty. A jestli se vám klipy líbí, hlasovat pro ně můžete přímo TADY a navíc vyhrát skvělé ceny od Sencoru.

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace