SPORT 5 už pět let vysílá z Prahy

1826! Přesně tolik dní uplynulo od chvíle, kdy se televizní stanice SPORT 5 přesunula z Hradce Králové do Prahy.

Publikováno: 14.7.2017

Nový domov televize SPORT 5 našla v Karlíně v areálu M3000, tedy v místech, kde v roce 1895 vznikla první pražská vozovna tramvají. V září 2013 se pak televizní stanice SPORT 5 stala jediným sportovním kanálem v Česku, který je zdarma. Zaměřuje se na český i zahraniční sport, malé sporty a volnočasové aktivity.

Mohlo by vás zajímat

Ekström udělal ve Spielbergu výrazný krok k mistrovskému titulu Ekström udělal ve Spielbergu výrazný krok k mistrovskému titulu

Povedený Beckhäuserův víkend na Sachsenringu Povedený Beckhäuserův víkend na Sachsenringu

Hokejová soutěž EBEL se vrací! Orli Znojmo živě na SPORT 5! Hokejová soutěž EBEL se vrací! Orli Znojmo živě na SPORT 5!

Lacko v Mostě navýšil vedení v mistrovství Evropy tahačů! Lacko v Mostě navýšil vedení v mistrovství Evropy tahačů!

Video: Fittipaldi ovládl podnik v Mexiku a vede šampionát! Český Lotus v čele pořadí týmů! Video: Fittipaldi ovládl podnik v Mexiku a vede šampionát! Český Lotus v čele pořadí týmů!

Lotusu se v Mexiku daří! Fittipaldi vyhrál kvalifikaci i první závod Lotusu se v Mexiku daří! Fittipaldi vyhrál kvalifikaci i první závod