Stallone uvažuje o novém Rockym

Publikováno: 13.5.2020

Americký herec Sylvester Stallone nevylučuje, že by se minimálně ještě jednou mohl představit v roli boxera Rockyho Balboy. Ve filmu Creed 3 k tomu ale možná nedojde.

Stallone uvažuje o novém Rockym

Filmovou postavu boxera Rockyho Balboy asi fanouškům bojových sportů netřeba představovat. Sylvester Stallone, ztvárnil „italského hřebce“, jehož je zároveň i autorem, celkem v osmi případech. Nejprve se tak stalo v šesti dílech ságy Rocky a poté rovněž ve dvou dílech navazující filmové série Creed. Zde Rocky vystupuje jakožto trenér Adonise Creeda, nemanželského syna Apolla Creeda, Balboova někdejšího soupeře a později také kouče a dobrého přítele.

Předloni sice Stallone prohlásil, že Creed 2 byl posledním snímkem, v němž jsme mohli Rockyho spatřit, minulý týden ale během živého vysílání na Instagramu nezavrhl možnost, že by se v jedné ze svých nejslavnějších rolí mohl na stříbrném platně ukázat minimálně ještě jednou. Nemuselo by se tak ale stát nutně v již chystaném třetím pokračování Creeda.

„Ve film Creed (jeho realizaci – pozn. red.) věřím, ano, to je možné. Rockymu však nikdy neříkám ne, jelikož mám pár nápadů. Nejsem si ale jimi tak jistý. Neodehrávali by se tak úplně v ringu, jak by měli. Nejsem přesvědčen o tom, že by to bylo pro diváky dostatečně vzrušující. Ale kdo ví?“ uvedl „Sly“.

Možnost, že by se postava Rockyho Balboy znovu objevila na scéně, naznačil Stallone již loni během filmového festivalu ve francouzském Cannes. Tehdy si pohrával s myšlenkou, že by Rocky mohl v novém filmu mentorovat pouličního zápasníka, který pobývá v USA ilegálně. I k této variantě se ale během živého vysílání na Instagramu vyjádřil a uvedl, že ji nakonec nemá v úmyslu realizovat.

Foto: Facebook

Premiérovou eSport Rallye Český Krumlov vyhrál Dennis Zeťák

3.6.2020Premiérovou eSport Rallye Český Krumlov vyhrál Dennis Zeťák

Landa se vrací k rallye

3.6.2020Landa se vrací k rallye

Ogier by mohl pokračovat ještě rok

3.6.2020Ogier by mohl pokračovat ještě rok

První závody sezóny s MMČR - Miniracing ve Vysokém Mýtě

3.6.2020První závody sezóny s MMČR - Miniracing ve Vysokém Mýtě

Poprvé Adam Lacko, poprvé na mokru a poprvé DV50

3.6.2020Poprvé Adam Lacko, poprvé na mokru a poprvé DV50

Nové číslo časopisu Motorbike!

3.6.2020Nové číslo časopisu Motorbike!

Nový pořad plný motorek! Motorbike na SPORT 5!

1.6.2020Nový pořad plný motorek! Motorbike na SPORT 5!

Pozvánka na Nechranice

28.5.2020Pozvánka na Nechranice

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace