Video: Prince vzkazuje Vémolovi: "Položím ho K.O. hned v prvním kole!"

Zápas roku na české scéně MMA klepe na dveře. Karlos Terminátor Vémola by se už v sobotu 24. března na galavečeru Night of Warriors měl utkat s francouzkým bojovníkem Princem Aounallahem. Ten už je v Praze a Vémolovi vzkazuje: "Položím ho K.O. hned v prvním kole!"

Video: Prince vzkazuje Vémolovi: "Položím ho K.O. hned v prvním kole!"

Publikováno: 23.3.2018

Aounallah přiletěl do Česka ve čtvrtek a sebevědomí mu nechybělo. "Jsem tu potřetí. Předtím jsem zápasil se dvěma velmi silnými zápasníky. Teď jsem tu pro toho nejsilnejšiho a pro mistrovský pás," má jasno.

Vémola prohlásil, že Aounallaha porazí ve druhém kole. Francouz s ním nesouhlasí. "Já tvrdím, že ho položím K.O. hned v prvním kole. Uvidíme, kdo říká pravdu a dotáhne to do konce."

Prince Aounallah v roce 2014 ukončil před limitem Martina Šolce, v listopadu minulého roku něj nestačil v prvním kole Eldar „Yakuza" Rafigaev, a pak přišla Vémolova reakce. „Už mě nebaví, jak sem jezdí nějakej francouzskej princ mlátit český kluky," vyhlásil v listopadu loňského roku Vémola a vyzval Prince k boji. "Asi si musí něco dokázat. Chci vyhrat pás a tak jsem výzvu přijal. Výzvy mám rád. Bude to válka. Proto jsem tady," nebojí se Aounallah. O tom, kdo měl pravdu, by mělo být jasno v sobotu večer.

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace