Vzpomínky na Afriku! Cesta do Dakaru Lukáše Kvapila

SPORT 5 pečlivě sledoval vystoupení českých a slovenských účastníků v letošním ročníku Africa Eco Race. Jako mediální partner jediného českého motorkáře v závodě jsme připravili půlhodinové ohlédnutí za výkony Lukáše Kvapila.

Vzpomínky na Afriku! Cesta do Dakaru Lukáše Kvapila

Publikováno: 21.2.2019

Jak název napovídá, "Cesta do Dakaru Lukáše Kvapila" mapuje účast českého závodníka na takzvaném "africkém Dakaru". Závod, který se inspiruje myšlenkou Thierryho Sabina a který jde ve stopách původní rallye Paříž – Dakar, Kvapil letos absolvoval úplně poprvé.

Při svém debutu zažil mnoho radostí i strastí. Navzdory omezenému testování se dostal do cíle a překonal několik nesnází – technické problémy či poškození motocyklu po střetu s buggynou. Jak vypadá lednové počasí v Maroku a Mauretánii? Jaké jsou hlavní nástrahy tohoto stále atraktivnějšího závodu? Jaká byla organizace? V půlhodinovém ohlédnutí zazní odpovědi i na tyto otázky.

Premiéru si nenechte ujít v úterý 26. února ve 20:20. 

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace