Wow, to bylo něco! Liberecká noc bojovníků přinesla parádní zážitek

Další pokračování dnes už legendárních zápasů tvrdých chlapů s názvem Night of Warriors se tentokrát odehrálo v Liberci. To nejlepší z MMA a K1 si nenechala ujít do posledního místečka zaplněná sportovní hala, která od začátku do konce tajila dech napětím. Není se čemu divit, na takovéto večery se jen tak nezapomíná!

Wow, to bylo něco! Liberecká noc bojovníků přinesla parádní zážitek

Publikováno: 13.11.2017

Chtělo by se říct, že kdo na vlastní oči viděl některou ze série Night of Warriors, může v klidu zemřít. Vzhledem k množství ran, které se od prvního zápasu rozdaly, by nebyla parafráze na slavnou větu „vidět Neapol a zemřít“ až tak daleko od pravdy. Ale nechme smrt smrtí, protože další úchvatné zápasy budou následovat a bylo by škoda je nevidět. Vraťme se však do Liberce, kde si dala dostaveníčko česká špička ve vhodném mixu namíchaná se zahraničními borci. A že to byly ingredience opravdu dobře zvolené, se diváci přesvědčovali od první minuty úvodního utkání.

Zajímavých zápasů bylo k vidění opravdu hodně. Asi všichni ale byli, ostatně jako vždycky, zvědaví na výkon nestárnoucího Petra Vondráčka. Držitel titulu WKN ani tentokrát nezklamal. Nejen, že předvedl parádní boj, ale svého soupeře doslova zničil. Přitom se proti němu nepostavil žádný nazdárek, protože Němec Jurgen „Batista“ Dolch je všechno možné, jen ne otloukánek, který si nechá cokoli líbit. Vondráček ho přesto složil ke konci druhého kola tvrdým KO. Ještě dříve se radoval místní rodák Tomáš Penz. Stačilo mu 33 sekund, aby k zemi poslal svého soupeře, kterým byl Daniel „Boyka“ Arandjelovic ze Srbska.

Triumf ve svém mači oslavil i Karlos Vémola, který navíc vítěznou řeč bezprostředně po utkání okořenil tou správnou třaskavinou. „Nějaký princ prý jezdí do Česka mlátit kluky. Tímto ho tedy vyzývám do dalšího zápasu,“ prohlásil Karlos do mikrofonu v narážce na francouzského borce Prince Aounallaha, který před dvěma lety porazil českou legendu v zápase o titul asociace EUBS a v Liberci si poradil s Eldarem Rafigaevem. Prince výzvu přijal, zápas o pás organizace WASO by se měl uskutečnit na dalším klání série Night of Warriors v Liberci. Pokud jste tedy nestihli předchozí libereckou noc, následující si určitě nenechte ujít. Ochutnávkou vám může být záznam, který odvysílá televizní stanice SPORT 5. A komu by to snad bylo málo, tamtéž se může už za pár dní podívat na boxerský souboj Evropa vs. Kuba. To bude také velký mazec.

Foto: Lenka Bartáková

Leo Brichta si se svým soupeřem poradilLeo Brichta si se svým soupeřem poradil

Exhibice dětí skončila nerozhodněExhibice dětí skončila nerozhodně

Tomáš Penz soupeře drtil ve stojeTomáš Penz soupeře drtil ve stoje

Tomáš Penz se právem radovalTomáš Penz se právem radoval

Prince Aounallah si se svým soupeřem poradilPrince Aounallah si se svým soupeřem poradil

Eldar Rafigaev neměl proti Princovi nárokEldar Rafigaev neměl proti Princovi nárok

Karlos Vémola jako rozjetá mlátičkaKarlos Vémola jako rozjetá mlátička

Bezprostředně po svém utkání Karlos Vémola vyzval PrinceBezprostředně po svém utkání Karlos Vémola vyzval Prince

~David Vinš patří k našim nejlepším bojovníkům, což také potvrdil

Poslední chvíle a jde se na věc...Poslední chvíle a jde se na věc...

...Petr svého soupeře drtil......Petr svého soupeře drtil...

~...a ve druhém kole bylo hotovo.

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace