Yangames Fight Night živě: Ve Žlutých lázních se představí top bojovníci

Publikováno: 24.7.2019

Už zítra, tedy ve čtvrtek 25. července, bude každý milovník bojových sportů ve Žlutých lázních. Areál se stane svědkem už tradičního galavečeru K-1 pod širým nebem. Startovní listina je opět natřískaná, poslední lístky jsou ještě k dispozici a zájemci si je mohou zakoupit přímo u pokladny, která se otevře v 15. hodin.

Yangames Fight Night živě: Ve Žlutých lázních se představí top bojovníci

Osmičková pyramida bude ve Žlutých lázních plná zvučných jmen. Loňský vítěz mezi těžkými váhami David Vinš touží po obhajobě, ale bude to mít pořádně složité. O prestiži Yangames Fight Night svědčí i fakt, že se objeví i Daniel Škvor, který se jinak věnuje spíše lightheawyweight. Zvuk turnaje je však i pro něj velkým lákadlem. Dva silní borci přijedou z Polska, Jakub Kozera i Michal Turinsky se jistě mohou ucházet o celkový triumf. Bez šancí jistě není ani běloruský šampion Zakhar Trofimov či WAKO šampión Miroslav Vujovic z Černé Hory. Bezmála dvoumetrový obr má na Českou republikou pěkné vzpomínky, z mezinárodního mistrovství republiky v kickboxu si v roce 2016 odvezl dvě vítězství.

Do Žlutých lázní se vrací Radoslav Vilhelm, jehož soupeřem bude Melvin Vachoušek. Petr Vondráček už ladí formu na Romana Volkova. Tomáš Hron bude obhajovat svůj evropský titul WAKO PRO a jako vyzyvatel přijede francouzský šampion Coulibaly Abderahmane. Na Yangames si najdou své i příznivci klasického boxu. V posledním vloženém zápase se v profesionálním debutu představí čtyřnásobný mistr ČR Karel Adam proti Georgi Pandeyanovi. A to není zdaleka vše!  Diváky prostě čeká úžasná podívaná. Pokud nemáte lístky, koupit si je můžete od 15. hodin u pokladny areálu. Ten se otevře o dvě hodiny později. V 18. hodin se můžete těšit na předzápasy a od sedmi večer začíná hlavní program. A jestli se na místo nedostanete, přímý přenos začíná v 18.55.

'LIFE'S A PITCH' nově každý čtvrtek!

14.8.2019'LIFE'S A PITCH' nově každý čtvrtek!

27. ročník české Tourist Trophy a závody IRRC v Hořicích

23.8.201927. ročník české Tourist Trophy a závody IRRC v Hořicích

MMČR - Miniracing pokračuje závody ve Vysokém Mýtě

23.8.2019MMČR - Miniracing pokračuje závody ve Vysokém Mýtě

Vodácký maratón Water Tour 2019 z Prahy do Drážďan vyhrál Karel Martínek

23.8.2019Vodácký maratón Water Tour 2019 z Prahy do Drážďan vyhrál Karel Martínek

PEUGEOT RALLY CUP vyhrál Dohnal se Švecem

23.8.2019PEUGEOT RALLY CUP vyhrál Dohnal se Švecem

 Filip Mareš juniorským mistrem Evropy

20.8.2019 Filip Mareš juniorským mistrem Evropy

Mareše a Hlouška čeká ve Zlíně velké finále

16.8.2019Mareše a Hlouška čeká ve Zlíně velké finále

MMČR SZM na přírodních okruzích skončilo v Těrlicku, o víkendu Tourist Trophy v Hořicích

16.8.2019MMČR SZM na přírodních okruzích skončilo v Těrlicku, o víkendu Tourist Trophy v Hořicích

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace