Změna pokrytí signálu v Regionální síti 8

Začátkem roku 2018 dochází ke změnám pokrytí signálu DVB-T v Regionální síti 8, které se dotkne i diváků sledujících pozemní vysílání SPORT 5. Své televizní přijímače budou muset přeladit obyvatelé Pardubicka a Plzeňska. Velké části Jihočechů SPORT 5 z programové nabídky zmizí.

Změna pokrytí signálu v Regionální síti 8

Publikováno: 27.12.2017

Diváci v Pardubickém kraji, přijímající vysílání z budovy TKB, budou muset přeladit své televize z 46. kanálu na 27. kanál. Plzeňští si pak nově naladí SPORT 5 ze stávajícího vysílače Plzeň - Krkavec na 43. kanálu.

Nejvíce se změna dotkne diváků v jižních Čechách. Příjem SPORT 5 z vysílače České Budějovice – Kleť od ledna 2018 již nebude možný. Nahrazuje ho vysílač České Budějovice – Včelná (34. kanál), který ale má výrazně menší pokrytí.

Pokrytí Regionální sítě 8 od ledna 2018

Ve výše uvedených lokalitách může začátkem ledna docházet k četným výpadkům signálu vlivem přelaďování kmitočtů. Ostatní vysílače Regionální sítě 8 zůstávají beze změny. Jak a kde naladit SPORT 5 v novém roce se dozvíte zde.

SPORT 5 si dále můžete naladit prostřednictvím kabelových a satelitních operátorů.

comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace