Znojemští Orli bojují o play off: Mají dvě výrazné posily

Publikováno: 29.11.2019

Právě dnes začíná pro Orli Znojmo druhá část sezóny v rámci mezinárodní hokejové soutěže EBEL. Od 19.15 nastoupí podruhé v tomto ročníku na ledě Villachu a nutně by potřebovali naplno zabodovat v boji o play off. Z osmého místa na pátou příčku svého aktuálního soupeře ztrácejí šest bodů. V zádech přitom Orli nemají jen své skvělé fanoušky, ale také nové partnery Xiaomi a Natuzzi.

Znojemští Orli bojují o play off: Mají dvě výrazné posily

Orli se dnes pokusí navázat na nedělní vítězství proti Féhérváru, což byl velmi důležitý krok na cestě do elitní pětky. Plný bodový zisk na ledě Villachu by se tak náramně hodil. Jenže to nebude žádná procházka růžovou zahradou. Rakouský tým totiž od začátku měsíce vyhrál tři zápasy v základní hrací době. Jihomoravané se však už mohou spolehnout i na své nové partnery. Natuzzi bojuje na trhu s nábytkem, Xiaomi si podmaňuje doslova celý svět mobilních telefonů. V Česku se stal během krátké doby dvojkou, rakouský trh je tak logickou další volbou. „Pro nás je to skvělé spojení. Myslím, že jde o opravdu skvělé spojení a počátek víceleté spolupráce s velkým potenciálem. Velmi nás těší, že se nám podařilo získat dalšího silného partnera pro znojemský hokej,“ říká k nové spolupráci manažer Orlů Petr Veselý.

V nejbližší době by se měli hokejisté vyznávající červenou, bílou a černou obléct do nových dresů, na kterých ukáží nové partnery v plné parádě. „Jsme rádi, že se vše povedlo dotáhnout do konce. Rakouský trh je pro nás velkou výzvou,“ potvrdil podnikatel Viktor Hajíček, jehož společnost Witty Trade právě Xiaomi zastupuje. Pokud byste chtěli dnešní utkání ve Villachu sledovat, tak online reportáž poběží na stránkách znojemského klubu. Najdete je zde.  A již 6 .12. se Orli objeví na televizních obrazovkách v dalším z pravidelných přímých přenosů vysílaných na sportovní stanici SPORT 5. I když tuzemským fanouškům možná díky své účasti v rakouské EBEL (Erste Bank Eishockey Lize) nejsou tolik na očích, dlouhodobě patří k našim nejlepším klubům. A díky Xiaomi a Natuzzi snad budou ještě silnější.

Charouz Racing System vstupuje do nové sezóny F2 a F3

18.2.2020Charouz Racing System vstupuje do nové sezóny F2 a F3

Piquet toho v Praze stihl hodně: České holky, práci i setkání se sponzory

17.2.2020Piquet toho v Praze stihl hodně: České holky, práci i setkání se sponzory

FILIP MAREŠ PŘI PREMIÉŘE V MISTROVSTVÍ SVĚTA OBSTÁL

17.2.2020FILIP MAREŠ PŘI PREMIÉŘE V MISTROVSTVÍ SVĚTA OBSTÁL

Petr Ptáček junior bral další pódium:  Celkově na Novém Zélandu skončil na senzačním pátém místě

17.2.2020Petr Ptáček junior bral další pódium: Celkově na Novém Zélandu skončil na senzačním pátém místě

Xiaomi jede jako Fittipaldi: Značka získala další slavné jméno!

17.2.2020Xiaomi jede jako Fittipaldi: Značka získala další slavné jméno!

Mr. Playstation vyhrál: Už ho přirovnávají k Sennovi a dalším

17.2.2020Mr. Playstation vyhrál: Už ho přirovnávají k Sennovi a dalším

Myslivcová královnou plesu: Vida, jak to jde, když se změní stylista!

11.2.2020Myslivcová královnou plesu: Vida, jak to jde, když se změní stylista!

Chystá se již 5. ročník Yellow Ribbon Run. Jubilejní ročník přinese novinky

10.2.2020Chystá se již 5. ročník Yellow Ribbon Run. Jubilejní ročník přinese novinky

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace