Volná místa

Televizní technik

Náplň práce

  • dohled nad vysíláním televizních stanic
  • odbavení živých přenosů a streamů
  • asistence při výrobě pořadů
  • asistence při práci ve studiu
  • řešení problémů vzniklých během vysílání
  • občasný výjezd na event k obsluze techniky

Požadujeme

  • orientace v prostředí broadcastingu a výroby
  • znalost OS Windows, Linux a základní principy IT
  • angličtina na úrovni čtení technické dokumentace a komunikace s operátory dohledových center
  • orientace v produkčním balíku Adobe CC a DaVinci výhodou
  • znalost programování a skriptování výhodou
  • ochota pracovat v režimu 24/7/365
  • schopnost pracovat pod časovým stresem
  • samostatnost
  • flexibilita
  • selský rozum

Nabízíme

  • práci na IČO v malé sportovní televizi
  • dobré finanční ohodnocení
  • mladý kolektiv, parta sportovních nadšenců
  • nástup v říjnu

Obchodní zástupce

Televize Sport5 a.s. vysílá od roku 2008 a zaměřuje se na široké spektrum pořadů se sportovní a volnočasovou tématikou..

Požadujeme

  • zkušenost v oboru
  • výborné vyjadřování a vystupování
  • časovou flexibilitu
  • vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

  • přátelský kolektiv

Sledujte kdekoli

Go to the top