Porovnejte ceny a ušetřete!

AC MILAN

AC MILAN Pánské polo tričko

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

899 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
899 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu AC MILAN Pánské polo tričko

Polokošile AC Milan je stylový kousek oblečení, který je ideální jak pro běžné nošení, tak pro podporu vašeho oblíbeného týmu. S charakteristickými červenými a černými barvami na bílém podkladu vyzařuje tato polokošile pravý milánský styl. Oficiální logo AC Milan hrdě zdobí hrudník, díky čemuž se budete cítit propojeni s klubem a ukážete svou podporu. Vyrobena z vysoce kvalitní 100% bavlny, tato polokošile nabízí nejen pohodlí, ale i odolnost. Ať už jdete na stadion, nebo jen trávíte čas s přáteli, s polokošilí AC Milan vždy ukážete svou vášeň pro fotbal. Vlastnosti polokošile: POHODLNÁ: Polokošile AC Milan je vyrobena ze 100% bavlny, což zajišťuje pohodlné nošení po celý den! OFICIÁLNÍ PRODUKT: Polokošile je součástí oficiální klubové kolekce AC Milan. ROZPOZNATELNÝ DESIGN: Červeno-černé barvy a oficiální logo na hrudi – nikdo nepochybuje o vašem oblíbeném klubu. Polokošile AC Milan pro dospělé...

Produkt AC MILAN Pánské polo tričko z kategorie polo trička si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 899 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu AC MILAN Pánské polo tričko od značky AC MILAN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu AC MILAN Pánské polo tričko a také tipy, jak vybírat polo trička. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena AC MILAN Pánské polo tričko?

Aktuálně můžete produkt AC MILAN Pánské polo tričko koupit již od 899 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit AC MILAN Pánské polo tričko?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je AC MILAN Pánské polo tričko skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má AC MILAN Pánské polo tričko EAN kód?

EAN kód pro AC MILAN Pánské polo tričko je 8716384934030. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.