Porovnejte ceny a ušetřete!

ADIDAS

ADIDAS Kraťasy WORKOUT ESSENTIALS BASE WOVEN

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

699 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
699 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu ADIDAS Kraťasy WORKOUT ESSENTIALS BASE WOVEN

Trénuj s jistotou v tkaných šortkách Workout Essentials Base. Tyhle šortky jsou navržené pro všestrannost a každodenní pohodlí, takže se stanou neodmyslitelnou součástí výbavy všech sportovců i fitness nadšenců.Technologie Climacool odvádí a rozptyluje pot, takže zůstaneš svěží, v suchu a soustředěný na výkon. Rovný střih umožňuje přirozený rozsah pohybu, zatímco plně elastický pas nabízí přiléhavý střih.Od intenzivních tréninků až po ležérní nošení – tyhle šortky jsou tvoje volba pro prodyšné pohodlí a spolehlivý styl. Důvěřuj adidas, že tě udrží v pohybu a připraveného na cokoli. - rovný střih - Hlavní Materiál: 100% Polyester(100% Recyklovaný) / Hlavní Materiál: 100% Polyester(100% Recyklovaný) - technologie CLIMACOOL

Produkt ADIDAS Kraťasy WORKOUT ESSENTIALS BASE WOVEN z kategorie všechny produkty adidas si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 699 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ADIDAS Kraťasy WORKOUT ESSENTIALS BASE WOVEN od značky ADIDAS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ADIDAS Kraťasy WORKOUT ESSENTIALS BASE WOVEN a také tipy, jak vybírat všechny produkty adidas. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ADIDAS Kraťasy WORKOUT ESSENTIALS BASE WOVEN?

Aktuálně můžete produkt ADIDAS Kraťasy WORKOUT ESSENTIALS BASE WOVEN koupit již od 699 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ADIDAS Kraťasy WORKOUT ESSENTIALS BASE WOVEN?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ADIDAS Kraťasy WORKOUT ESSENTIALS BASE WOVEN skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ADIDAS Kraťasy WORKOUT ESSENTIALS BASE WOVEN EAN kód?

EAN kód pro ADIDAS Kraťasy WORKOUT ESSENTIALS BASE WOVEN je 4068819651567. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.