Porovnejte ceny a ušetřete!

ADIDAS

ADIDAS Sportovní top Seasonal Essentials French Terry Full-Zip

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 499 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 499 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu ADIDAS Sportovní top Seasonal Essentials French Terry Full-Zip

Tento sportovní top Seasonal Essentials French Terry Full-Zip kombinuje pohodlí se stylem. Je navržený tak, aby se bez problémů začlenil do tvého životního stylu, a dělal ti společníka na každodenním dobrodružství.Je vyrobený z jemně upraveného francouzského froté, které nabízí hebký a luxusní pocit. Přiléhavý střih vytváří lichotivou siluetu, zatímco přiléhavá kapuce poskytuje extra teplo v chladných dnech. Vyšívané logo se 3 pruhy dotváří celkový design a odkazuje na dědictví značky adidas.Vychutnej si spojení funkčnosti a módy se značkou adidas a udělej z tohoto kousku nejnovější přírůstek do tvého šatníku, ať už pro ležérní dny venku, nebo odpočinek doma. - přiléhavý střih - zip po celé délce - Hlavní Materiál: 68% Bavlna / 32% Polyester(100% Recyklovaný) / Podšívka Kapuce: 100% Bavlna / Pružná Vsadka: 96% Bavlna / 4% Elastan - kapuce - logo adidas se 3 proužky

Produkt ADIDAS Sportovní top Seasonal Essentials French Terry Full-Zip z kategorie všechny produkty adidas si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 499 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ADIDAS Sportovní top Seasonal Essentials French Terry Full-Zip od značky ADIDAS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ADIDAS Sportovní top Seasonal Essentials French Terry Full-Zip a také tipy, jak vybírat všechny produkty adidas. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ADIDAS Sportovní top Seasonal Essentials French Terry Full-Zip?

Aktuálně můžete produkt ADIDAS Sportovní top Seasonal Essentials French Terry Full-Zip koupit již od 1 499 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ADIDAS Sportovní top Seasonal Essentials French Terry Full-Zip?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ADIDAS Sportovní top Seasonal Essentials French Terry Full-Zip skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ADIDAS Sportovní top Seasonal Essentials French Terry Full-Zip EAN kód?

EAN kód pro ADIDAS Sportovní top Seasonal Essentials French Terry Full-Zip je 4068822288835. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.