Porovnejte ceny a ušetřete!

ARAMITH

ARAMITH Snookerová sada koulí Super Crystalate 52,4 mm

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

6 769 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
6 769 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu ARAMITH Snookerová sada koulí Super Crystalate 52,4 mm

Sada Aramith Super Crystalate je vyrobena z moderní fenolové pryskyřice speciální technikou vitrifikace, která zachovává intenzivní barvy a vysoký lesk po dlouhou dobu. Aramith není standardem kvality kulečníkových koulí jen tak pro nic za nic. Tato snookerová sada si zachovává barvu, lesk a optimální herní vlastnosti mnohem déle než ostatní. Díky speciální struktuře materiálu se také výrazně snižuje opotřebení látky. Takže nůž řeže oběma směry!

Produkt ARAMITH Snookerová sada koulí Super Crystalate 52,4 mm z kategorie všechny produkty buffalo si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 6 769 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ARAMITH Snookerová sada koulí Super Crystalate 52,4 mm od značky ARAMITH.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ARAMITH Snookerová sada koulí Super Crystalate 52,4 mm a také tipy, jak vybírat všechny produkty buffalo. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ARAMITH Snookerová sada koulí Super Crystalate 52,4 mm?

Aktuálně můžete produkt ARAMITH Snookerová sada koulí Super Crystalate 52,4 mm koupit již od 6 769 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ARAMITH Snookerová sada koulí Super Crystalate 52,4 mm?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ARAMITH Snookerová sada koulí Super Crystalate 52,4 mm skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.