Porovnejte ceny a ušetřete!

BARTS

BARTS Dámská čepice Aitane

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

729 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
729 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu BARTS Dámská čepice Aitane

Barts Aitane Beanie dámská čepice je ztělesněním zimního šiku! Technický, vlněný materiál neškrábe, má vynikající izolační schopnosti a každý jeho vláknový prvek dýchá, díky čemuž doplněk udržuje teplo i v chladnějších zimních podmínkách, aniž by omezoval prodyšnost. Čepici můžeš nosit s maximální spokojeností jak na běžné dny, tak na speciální příležitosti. Užij si chladné měsíce stylově!

Produkt BARTS Dámská čepice Aitane z kategorie dámské zimní čepice si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 729 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu BARTS Dámská čepice Aitane od značky BARTS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu BARTS Dámská čepice Aitane a také tipy, jak vybírat dámské zimní čepice. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena BARTS Dámská čepice Aitane?

Aktuálně můžete produkt BARTS Dámská čepice Aitane koupit již od 729 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit BARTS Dámská čepice Aitane?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je BARTS Dámská čepice Aitane skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má BARTS Dámská čepice Aitane EAN kód?

EAN kód pro BARTS Dámská čepice Aitane je 8717457707230. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.