Porovnejte ceny a ušetřete!

BATALEON

BATALEON WHATEVER Snowboard, černá, velikost

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

9 999 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
sportisimo.cz
9 999 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu BATALEON WHATEVER Snowboard, černá, velikost

Tohle prkno Bataleon je super na COKOLIV (WHATEVER), co s ním budete chtít dělat. Středně pružný CORE CORE dělá z WHATEVER prkno s popem a výbornou reakcí, které je stabilní v rychlosti. Bi-Ax laminace stále drží WHATEVER torzně neagresivní a tak ti odpustí spoustu chyb. FREESTYLE 3BT dělá ze zahájení oblouku hračku, jízda rovně je naprostá pohoda, méně se mu sekají hrany a hodně dobře pluje v prašanu. WHATEVER má twinový kontakt tvar pro výborné freestyle výkony, ale má mírně directional obrys prkna, který je lepší pro jízdu v prašanu.

Produkt BATALEON WHATEVER Snowboard, černá, velikost z kategorie snowboardy si můžete zakoupit v internetovém obchodě sportisimo.cz za cenu 9 999 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu BATALEON WHATEVER Snowboard, černá, velikost od značky BATALEON.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu BATALEON WHATEVER Snowboard, černá, velikost a také tipy, jak vybírat snowboardy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena BATALEON WHATEVER Snowboard, černá, velikost?

Aktuálně můžete produkt BATALEON WHATEVER Snowboard, černá, velikost koupit již od 9 999 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit BATALEON WHATEVER Snowboard, černá, velikost?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu sportisimo.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je BATALEON WHATEVER Snowboard, černá, velikost skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má BATALEON WHATEVER Snowboard, černá, velikost EAN kód?

EAN kód pro BATALEON WHATEVER Snowboard, černá, velikost je 8720701620735. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.