Porovnejte ceny a ušetřete!

BODHI

BODHI Popruh na jógu Asana

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

249 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
249 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu BODHI Popruh na jógu Asana

Bodhi Yoga Asana Belt je nepostradatelným doplňkem pro všechny cvičence jógy bez ohledu na jejich úroveň. Je vyroben z odolného a na dotek příjemného materiálu a poskytuje pohodlí a stabilitu při provádění různých pozic. Jeho nastavitelná délka umožňuje přizpůsobit pás vašim individuálním potřebám, což vám umožní dosáhnout optimálního rozsahu pohybu. S opaskem Bodhi Yoga Asana Belt se můžete soustředit na zdokonalování své jógové praxe, souvztažnost s dechem a vnitřním klidem. Je to spolehlivý nástroj, který podporuje protahování a udržování správného držení těla, což se projeví ve zvýšení flexibility a svalové síly. Používáním tohoto pásu si mnohem lépe uvědomíte své tělo a schopnosti, což podporuje fyzický i duševní rozvoj. Bodhi Yoga Asana Belt je nejen praktickým doplňkem, ale také stylovým doplňkem vaší jógové výbavy. Díky svému elegantnímu designu se skvěle hodí k různým jógovým...

Produkt BODHI Popruh na jógu Asana z kategorie popruhy na jógu si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 249 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu BODHI Popruh na jógu Asana od značky BODHI.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu BODHI Popruh na jógu Asana a také tipy, jak vybírat popruhy na jógu. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena BODHI Popruh na jógu Asana?

Aktuálně můžete produkt BODHI Popruh na jógu Asana koupit již od 249 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit BODHI Popruh na jógu Asana?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je BODHI Popruh na jógu Asana skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má BODHI Popruh na jógu Asana EAN kód?

EAN kód pro BODHI Popruh na jógu Asana je 4250367935354. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.