Porovnejte ceny a ušetřete!

Bauer

Brankářská hokejka G. Supreme F50Pro Int RHT

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

5 999 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
bauerhockey.cz
5 999 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Brankářská hokejka G. Supreme F50Pro Int RHT

Hokejka, co má víc rozumu než většina útočníků Máte pocit, že vaše stará hokejka je spíš těžká brzda než precizní nástroj? Čas na upgrade. SUPREME F50 PRO byla stvořena pro gólmany, kteří chtějí mít pod kontrolou nejen brankoviště, ale i tepovou frekvenci soupeřových střelců. Lehká, pevná a nabitá technologiemi, které odvedou špinavou práci za vás. Proč s ní budete kralovat? PentaGrip – Sedne vám jako ulitá: Pětiboký grip není jen designová frajeřina. Je navržen tak, aby vám hokejka nevyletěla z ruky, ani když budete předvádět ty nejdivočejší tygří skoky. ErgoSpine – Dieta, co funguje: Tenký, karbonem vyztužený profil hřbetu dělá hokejku neuvěřitelně lehkou. Vaše ruka vám poděkuje ve třetí třetině, kdežto soupeřův golman bude hokejkou mávat maximálně pro střídání. TeXtreme® Blade – Chirurgická přesnost: Čepel s pěnou Expancel® pohlcuje vibrace. Takže když budete vyrážet puky mimo...

Produkt Brankářská hokejka G. Supreme F50Pro Int RHT z kategorie hokejky si můžete zakoupit v internetovém obchodě bauerhockey.cz za cenu 5 999 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Brankářská hokejka G. Supreme F50Pro Int RHT od značky BAUER.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Brankářská hokejka G. Supreme F50Pro Int RHT a také tipy, jak vybírat hokejky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Brankářská hokejka G. Supreme F50Pro Int RHT?

Aktuálně můžete produkt Brankářská hokejka G. Supreme F50Pro Int RHT koupit již od 5 999 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Brankářská hokejka G. Supreme F50Pro Int RHT?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu bauerhockey.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Brankářská hokejka G. Supreme F50Pro Int RHT skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Brankářská hokejka G. Supreme F50Pro Int RHT EAN kód?

EAN kód pro Brankářská hokejka G. Supreme F50Pro Int RHT je 688698833423. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.