Porovnejte ceny a ušetřete!

CMP

CMP Dámská prodyšná sportovní obuv Rahmsy

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 125 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 125 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu CMP Dámská prodyšná sportovní obuv Rahmsy

## Sportovní obuv CMP RAHMSY **Lehkost, pohodlí, univerzálnost** **Sportovní boty CMP RAHMSY** jsou univerzální obuví určenou pro lidi s aktivním životním stylem. Osvědčí se jak při **dlouhých procházkách, lehkých outdoorových aktivitách, tak i při každodenním nošení ve městě**. Lehká konstrukce a pružná podrážka zajišťují pohodlí i při mnohodobém chození. Svršek vyrobený z **polyesterového úpletu a TPU výztuh** zajišťuje dobrou ventilaci a zvýšenou odolnost. Zesílená špička a pata chrání nohu před nárazy a precizní systém šněrování umožňuje stabilní přizpůsobení noze. ### Hlavní vlastnosti - **lehký a prodyšný svršek z polyesterového úpletu** - **TPU výztuhy** zvyšující odolnost obuvi - **vložka HIP Insole** zajišťující tlumení nárazů a dobrou ventilaci - **mezipodešev z EVA** tlumící nárazy při chůzi - **podešev CMP FullOn GRIP** zajišťující přilnavost na různých površích - označení...

Produkt CMP Dámská prodyšná sportovní obuv Rahmsy z kategorie všechny produkty movando_cz si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 125 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu CMP Dámská prodyšná sportovní obuv Rahmsy od značky CMP.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu CMP Dámská prodyšná sportovní obuv Rahmsy a také tipy, jak vybírat všechny produkty movando_cz. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena CMP Dámská prodyšná sportovní obuv Rahmsy?

Aktuálně můžete produkt CMP Dámská prodyšná sportovní obuv Rahmsy koupit již od 1 125 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit CMP Dámská prodyšná sportovní obuv Rahmsy?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je CMP Dámská prodyšná sportovní obuv Rahmsy skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má CMP Dámská prodyšná sportovní obuv Rahmsy EAN kód?

EAN kód pro CMP Dámská prodyšná sportovní obuv Rahmsy je 8050243432122. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.