Porovnejte ceny a ušetřete!

Bauer

Dětské šortky Team Knit Blk

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

949 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
bauerhockey.cz
949 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Dětské šortky Team Knit Blk

Klasický styl, který přináší výkon. Přineste pohodlí kamkoli jdete s šortkami BAUER Team Knit . Zkosený hokejový střih Logo BAUER na levém lemu Značka BAUER na pravém lemu Nastavitelný stahovací pas Kapsy na švech Možnost přizpůsobení,Klasický styl, který přináší výkon. Přineste pohodlí kamkoli jdete s šortkami BAUER Team Knit . Zkosený hokejový střih Logo BAUER na levém lemu Značka BAUER na pravém lemu Nastavitelný stahovací pas Kapsy na švech Možnost přizpůsobení

Produkt Dětské šortky Team Knit Blk z kategorie Šortky si můžete zakoupit v internetovém obchodě bauerhockey.cz za cenu 949 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Dětské šortky Team Knit Blk od značky BAUER.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Dětské šortky Team Knit Blk a také tipy, jak vybírat šortky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Dětské šortky Team Knit Blk?

Aktuálně můžete produkt Dětské šortky Team Knit Blk koupit již od 949 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Dětské šortky Team Knit Blk?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu bauerhockey.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Dětské šortky Team Knit Blk skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Dětské šortky Team Knit Blk EAN kód?

EAN kód pro Dětské šortky Team Knit Blk je 688698649062. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.