Porovnejte ceny a ušetřete!

ELEVEN

ELEVEN Dámské letní šaty Stella Vortex Emotion

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 090 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 090 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu ELEVEN Dámské letní šaty Stella Vortex Emotion

Lehké letní šaty Eleven jsou vyrobeny z **funkčního materiálu Fresh**, který je příjemný na dotek, dobře odvádí vlhkost a zajišťuje komfort i během teplých letních dnů. Díky **volnému střihu** poskytují maximální pohodlí a dostatek prostoru pro přirozený pohyb. Lehký materiál a vzdušné provedení oceníte při každodenním nošení, cestování i volnočasových aktivitách. Jednoduchý sportovně-elegantní design umožňuje snadné kombinování s dalšími kousky oblečení. Šaty jsou vhodné pro **procházky, cestování, volný čas i běžné nošení během léta**. Kombinace **funkčního materiálu, nízké hmotnosti a pohodlného střihu** zajišťuje příjemný pocit po celý den. **Vyrobeno v Česku.**

Produkt ELEVEN Dámské letní šaty Stella Vortex Emotion z kategorie dámské turistické kraťasy si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 090 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ELEVEN Dámské letní šaty Stella Vortex Emotion od značky ELEVEN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ELEVEN Dámské letní šaty Stella Vortex Emotion a také tipy, jak vybírat dámské turistické kraťasy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ELEVEN Dámské letní šaty Stella Vortex Emotion?

Aktuálně můžete produkt ELEVEN Dámské letní šaty Stella Vortex Emotion koupit již od 1 090 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ELEVEN Dámské letní šaty Stella Vortex Emotion?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ELEVEN Dámské letní šaty Stella Vortex Emotion skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ELEVEN Dámské letní šaty Stella Vortex Emotion EAN kód?

EAN kód pro ELEVEN Dámské letní šaty Stella Vortex Emotion je 8595558119363. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.