Porovnejte ceny a ušetřete!

ELEVEN

ELEVEN Pánský cyklistický dres Vibe

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 690 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 690 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu ELEVEN Pánský cyklistický dres Vibe

## Lehký pánský cyklistický dres pro silnici i trénink Cyklistický dres z **lehkého a prodyšného materiálu**, který **dobře odvádí pot** a udrží tě v suchu i při delší jízdě. Snížený límeček zvyšuje komfort při nošení a krytý zip zajišťuje čistý vzhled i pohodlí při jízdě. Dres vychází z osvědčeného střihu, který dobře sedí v cyklistické pozici. Zadní díl je zakončen **gumou se silikonovým potiskem**, díky které dres drží na místě a nevyhrnuje se. Na zadní straně nechybí **trojdílná kapsa** pro uložení drobností. Reflexní prvky zlepšují viditelnost na silnici. ### Vlastnosti * lehký a prodyšný materiál * zadní díl zakončený gumou se silikonovým páskem * **krytý zip pro čistší vzhled** * **trojdílná kapsa vzadu** * **reflexní prvky pro lepší viditelnost** ### Jakou vybrat velikost Zvolte **běžnou velikost**. Střih odpovídá klasickému cyklistickému dresu. ### Jak se o dres starat *...

Produkt ELEVEN Pánský cyklistický dres Vibe z kategorie dresy na horské kolo si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 690 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ELEVEN Pánský cyklistický dres Vibe od značky ELEVEN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ELEVEN Pánský cyklistický dres Vibe a také tipy, jak vybírat dresy na horské kolo. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ELEVEN Pánský cyklistický dres Vibe?

Aktuálně můžete produkt ELEVEN Pánský cyklistický dres Vibe koupit již od 1 690 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ELEVEN Pánský cyklistický dres Vibe?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ELEVEN Pánský cyklistický dres Vibe skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ELEVEN Pánský cyklistický dres Vibe EAN kód?

EAN kód pro ELEVEN Pánský cyklistický dres Vibe je 8595558127436. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.