Porovnejte ceny a ušetřete!

FILA

FILA Dětské kolečkové brusle J-One Boy

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 339 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
2 339 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu FILA Dětské kolečkové brusle J-One Boy

Dětské kolečkové brusle Fila J-One Boy – dětské, nastavitelné brusle v rozmezí 4 velikostí, mají pohodlnou botu, vhodné pro všechny mladé bruslaře. Popis: Brusle jsou odolné a pohodlné, vhodné pro malé začátečníky Nastavitelné dětské brusle, jemný a prodyšný vnitřní materiál, odolný rám. Rám brusle tvoří odolná jednolitá skořepina, která je zevnitř speciálně tvarovaná tak, aby co nejlépe vyhověla tvaru nohy vašeho dítěte. Vnitřní materiál brusle je navíc jemný a prodyšný. Ventilační otvory umístěné v přední i zadní části brusle odvádějí pot a udržují tak chodidla v suchu po celou dobu jízdy. Upínací systém díky propracovanému systému zapínání, který kombinuje šněrování, přezky a suchý zip, brusle na nohou pevně drží v brusli a zajišťuje pocit bezpečí. Rám z tvrzeného plastu je osazen kolečky s tvrdostí 82A, kterými točí ložiska Abec 5. Kolečka mohou mít průměr 70 nebo 72 mm, v závislosti...

Produkt FILA Dětské kolečkové brusle J-One Boy z kategorie kolečkové brusle fila si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 2 339 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu FILA Dětské kolečkové brusle J-One Boy od značky FILA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu FILA Dětské kolečkové brusle J-One Boy a také tipy, jak vybírat kolečkové brusle fila. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena FILA Dětské kolečkové brusle J-One Boy?

Aktuálně můžete produkt FILA Dětské kolečkové brusle J-One Boy koupit již od 2 339 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit FILA Dětské kolečkové brusle J-One Boy?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je FILA Dětské kolečkové brusle J-One Boy skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má FILA Dětské kolečkové brusle J-One Boy EAN kód?

EAN kód pro FILA Dětské kolečkové brusle J-One Boy je 8026473412715. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.