Porovnejte ceny a ušetřete!

FINNLO

FINNLO Veslařský trenažér Aquon Water Flow

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

39 990 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
39 990 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu FINNLO Veslařský trenažér Aquon Water Flow

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI: - LCD displej - Protiskluzové nášlapy - Kvalitní materiály - Známý výrobce - Prodloužená záruka - Značkový servis FINNLO AQUON WATERFLOW FINNLO AQUON Waterflownabízí 4 úrovně nastavení odporu. Sedlo je osazeno ložisky a má ergonomické tvarování pro maximální komfort při tréninku. Nosnost vesla je 150 kg. PROGRAMOVÁ NABÍDKA Veslovací trenažér FINNLO AQUON Waterflow disponuje LCD displejem, který je napájen tužkovými bateriemi (2xAA) s tím, že zobrazuje základních 8 údajů jako je čas, vzdálenost, kalorie, puls, počet tahů apod... OCENĚNÍ Tento veslovací trenažér byl hodnocen jako nejlepší produkt roku 2018 z hlediska veslovacích trenažérů, díky svému modernímu designu, kvalitní mechanice a přirozené ergonomii pohybu při veslování. MOŽNOST SLOŽENÍ Tento model lze snadno položit do vertikální polohy tak, aby zabíral co nejméně prostoru. Díky tomu má ve vertikálním postavení rozměry (dxšxv):...

Produkt FINNLO Veslařský trenažér Aquon Water Flow z kategorie všechny produkty fs europe si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 39 990 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu FINNLO Veslařský trenažér Aquon Water Flow od značky FINNLO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu FINNLO Veslařský trenažér Aquon Water Flow a také tipy, jak vybírat všechny produkty fs europe. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena FINNLO Veslařský trenažér Aquon Water Flow?

Aktuálně můžete produkt FINNLO Veslařský trenažér Aquon Water Flow koupit již od 39 990 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit FINNLO Veslařský trenažér Aquon Water Flow?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je FINNLO Veslařský trenažér Aquon Water Flow skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má FINNLO Veslařský trenažér Aquon Water Flow EAN kód?

EAN kód pro FINNLO Veslařský trenažér Aquon Water Flow je 4005251370601. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.