Porovnejte ceny a ušetřete!

GORILLA SPORTS

GORILLA SPORTS Hexagonální jednoruční činka

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 513 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 513 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu GORILLA SPORTS Hexagonální jednoruční činka

Objevte sílu a stabilitu s pogumovanou hexagonální činkou MOVIT 25 kg, navrženou pro domácí i komerční použití. Klíčové vlastnosti: - Pogumovaný povrch chrání podlahu a tlumí nárazy a hluk. - Hexagonální tvar zabraňuje kutálení činky. - Protiskluzová chromovaná rukojeť (délka cca 13 cm) pro pevný a bezpečný úchop. - Masivní ocelová konstrukce pro dlouhou životnost při intenzivním používání. - Univerzální využití pro silový i kondiční trénink. Technické údaje: - Hmotnost: 25 kg. - Materiál: ocel s pogumovaným povrchem. - Tvar: hexagonální (šestihranný). - Délka rukojeti: cca 13 cm. - Povrch rukojeti: protiskluzový, chromovaný. Obsah balení: - 1× činka MOVIT Hexagon 25 kg.

Produkt GORILLA SPORTS Hexagonální jednoruční činka z kategorie jednoruční činky si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 513 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu GORILLA SPORTS Hexagonální jednoruční činka od značky GORILLA SPORTS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu GORILLA SPORTS Hexagonální jednoruční činka a také tipy, jak vybírat jednoruční činky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena GORILLA SPORTS Hexagonální jednoruční činka?

Aktuálně můžete produkt GORILLA SPORTS Hexagonální jednoruční činka koupit již od 1 513 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit GORILLA SPORTS Hexagonální jednoruční činka?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je GORILLA SPORTS Hexagonální jednoruční činka skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má GORILLA SPORTS Hexagonální jednoruční činka EAN kód?

EAN kód pro GORILLA SPORTS Hexagonální jednoruční činka je 4048821823251. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.