Porovnejte ceny a ušetřete!

GYMBEAM

GYMBEAM Magnézium Chelát + B6 kapsle mikroenkapsulovaný 90 kapslí

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

199 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
199 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu GYMBEAM Magnézium Chelát + B6 kapsle mikroenkapsulovaný 90 kapslí

Magnézium Chelát + B6 v kapslích spojuje hořčík a vitamín B6 ve speciální mikroenkapsulované formě. Jedna denní dávka tvořená 3 kapslemi dodá 225 mg hořčíku a 4,8 mg vitamínu B6. Produkt je určený pro každého, kdo chce mít tyto mikroživiny v přehledném kapslovém formátu bez přípravy nápoje. Průhledná tobolka s mikrokuličkami uvnitř je praktická a snadno se zařazuje do denního režimu. Využití najde u silových i vytrvalostních sportovců, ale také u aktivních lidí, kteří chtějí jednoduché dávkování. Kapsle stačí zapít vodou kdykoliv během dne. - Kombinace hořčíku a vitamínu B6 - 225 mg hořčíku ve 3 kapslích - 4,8 mg vitamínu B6 ve 3 kapslích - Doporučené dávkování 3 kapsle denně - Mikroenkapsulovaná forma s postupným uvolňováním - Balení 90 kapslí - Bez GMO, lepku, laktózy, cukru a umělých sladidel ## Složení a formát Hořčík je v produktu obsažený jako hořečnaté soli kyseliny citronové a doplňuje...

Produkt GYMBEAM Magnézium Chelát + B6 kapsle mikroenkapsulovaný 90 kapslí z kategorie gymbeam si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 199 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu GYMBEAM Magnézium Chelát + B6 kapsle mikroenkapsulovaný 90 kapslí od značky GYMBEAM.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu GYMBEAM Magnézium Chelát + B6 kapsle mikroenkapsulovaný 90 kapslí a také tipy, jak vybírat gymbeam. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena GYMBEAM Magnézium Chelát + B6 kapsle mikroenkapsulovaný 90 kapslí?

Aktuálně můžete produkt GYMBEAM Magnézium Chelát + B6 kapsle mikroenkapsulovaný 90 kapslí koupit již od 199 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit GYMBEAM Magnézium Chelát + B6 kapsle mikroenkapsulovaný 90 kapslí?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je GYMBEAM Magnézium Chelát + B6 kapsle mikroenkapsulovaný 90 kapslí skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má GYMBEAM Magnézium Chelát + B6 kapsle mikroenkapsulovaný 90 kapslí EAN kód?

EAN kód pro GYMBEAM Magnézium Chelát + B6 kapsle mikroenkapsulovaný 90 kapslí je 8586026391107. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.